Diagnostyka i leczenie raka szyjki macicy w Izraelu

Diagnostyka i leczenie raka szyjki macicy w Izraelu

Rak szyjki macicy stanowi 80% wszystkich nowotworów narządów pięknej połowy ludzkości.

Skuteczność leczenia raka szyjki macicy w Izraelu jest tak wysoka, że ​​w początkowej fazie jest niemal całkowicie uzdrowiony, nawet wtedy, gdy zaawansowane stadium raka szyjki macicy, liczba ta jest wyższa niż w innych krajach rozwiniętych.

Na leczenie u pacjentów zagranicznych Izraela, poprzez wypełnienie formularza na dole strony, a jednym z izraelskich lekarzy będzie jak najszybciej skontaktować się z Tobą.

Przyczyny raka szyjki macicy

Co może prowadzić do raka szyjki macicy. Po pierwsze, jest to wczesna aktywność seksualna i szkody wciąż delikatne komórki nabłonka szyjki macicy. Duże znaczenie mają choroby zapalne pochwy – otyłość, zakażenia grzybicze, rzęsistkowica, infekcje wirusowe, prowadzące do uszkodzenia błony śluzowej, jej przyrosty o występowaniu owrzodzenia – brodawczaków.

Przestarzałe i nie utwardza ​​się w czasie nadżerek również wydaje się przerodzić się w raka. Prowokując czynnikiem jest palenie tytoniu, ponieważ według statystyk, rak narządów występuje najczęściej u kobiet, które palą.

Objawy i stadium raka

W początkowych stadiach choroby może nie ujawnia się. W zaawansowanym stadium rozprzestrzeniania nowotworu do sąsiednich narządów, miednicy i przestrzeni zaotrzewnowej tłuszczu, węzłów chłonnych, ból w okolicy lędźwiowej, w dolnej części brzucha, krocza.

Z klęsce pęcherza i cewki moczowej występuje krew w moczu. Tak jak w trzecim stadium raka szyjki macicy i czwartego etapu łączenia ogólne objawy zatrucia – raka, osłabienie, bladość stałego złego samopoczucia.

Diagnoza raka szyjki macicy

Rak szyjki macicy na najwcześniejszych etapach jest łatwo zdiagnozowana, więc bardzo ważne jest, aby podjąć planowane badanie lekarskie. Regularnie uczestniczy ginekologa.

Normalne badanie ginekologiczne z pomocą lustra zawsze możliwych do zidentyfikowania zmian w szyjce macicy – jego konfigurację, obecność owrzodzenia, brodawek, wady śluzówki. We wszystkich przypadkach, nawet przy pozornie zdrowych szyjki Rozmazy do nieprawidłowych komórek.

W obecności patologicznych obiektu biopsji szyjki macicy. Histologicznie potwierdzono rozpoznanie raka wymaga dalszego badania.

Produkowane histeroskopii i hysterography – kontrola jamy macicy, macicy USG, rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa. Badanie jest wymagany dla wszystkich narządów miednicy, brzucha, klatki piersiowej do wykrywania przerzutów w węzłach chłonnych i narządów wewnętrznych.

Testy laboratoryjne oznaczono zawartość hormonów we krwi, obecność specyficznych przeciwciał anty-rakowych – markery nowotworowe i analiz biochemicznych są wykonywane, co odzwierciedla stan wątroby i nerek. Wszystkie wyniki badań są analizowane i jest podstawą do wyboru leczenia.

Sposoby leczenia raka szyjki macicy

Wybór taktyki i sposoby leczenia raka szyjki macicy, w Izraelu przeprowadza się indywidualnie w każdym przypadku, biorąc pod uwagę stan choroby oraz stopień uszkodzenia narządów wewnętrznych. W początkowym stadium raka szyjki macicy u młodych kobiet wykonywane chirurgii narządu oszczędniejszy – wycięcie macicy stożka biopsji z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu – elektroskalpel, krioskalpelya, laserowego skalpela.

To delikatne i dość skuteczne w leczeniu raka szyjki macicy, pozwalając młode kobiety leczyć i chronić przyszłą płodność. Z rozprzestrzeniania się raka w macicy, jak również u kobiet po 50 roku, rodnik przeprowadza operację usunięcia macicy z przydatkami – działanie Wertheim.

W leczeniu raka, drugi i trzeci etap są wykonywane przed operacją radioterapię, chemioterapię postoperative powołuje. W zaawansowanych przypadkach wielu zmian brzusznych węzłów chłonnych, brzucha, obecność przerzutów w narządach wewnętrznych metodą z wyboru w leczeniu raka szyjki macicy w Izraelu chemioterapii. W niektórych przypadkach, jest połączony z lokalnym wpływ promieniowania na przerzuty nowotworu i człowieka.

Profilaktyki raka szyjki macicy jest bezpośrednio związane z leczeniem HPV. to znaczy 94% z powodu raka szyjki macicy.

Share →