Diet Pills: korzyści lub szkody

Diet Pills: korzyści lub szkody

Pragnienie schudnąć dla wielu kobiet zamienia się w obsesję: w czasie, przejść się do wszelkich środków, aby stracić nienawistnych funtów. Farmaceutyki, strzela żadnej okazji do okresowej aktualizacji gamę leków i suplementów diety, które promują odchudzanie. Tabletki, kapsułki, proszki, eliksiry „tłuszczu” są bardzo pożądane, ale są one skuteczne, a cena nabycia harmonii?

Chcesz znać prawdę?

Magiczne pigułki zdrowia

W każdej aptece, nawet najbardziej zaniedbany, możliwe jest wykrycie nawet do dziesięciu nazw tabletki zapewniają zmniejszenie wagi. Wiele nazw leków są dobrze znane i sprawdzone na „ofiary”. Lindaksa Rzadko, Lida, tajski – Opinie diety pigułek, które można znaleźć w Internecie.

Najciekawsze jest to, że prawie wszystkie pigułki w aptekach naprawdę pomóc utraty wagi, podczas gdy znaczna. Ale to ze względu na co? Obecnie magiczne tabletki mogą być podzielone na kilka typów działań:

 • zawierają różne działania siłę substancji psychotropowych;
 • silne środki przeczyszczające, wymioty, powodując odwodnienie;
 • zawierają substancje rakotwórcze nieznane elementy: jajka, pasożytów, intoksikatoriv;
 • rozkłada tłuszcze z pożywienia i je wyeliminować;
 • „Tworzywo” żołądek powoduje efekt sytości spowodowane obrzękiem;
 • Produkty kombinowane: przeczyszczające oraz narkotyków, itp.
 • smoczki, działając za pośrednictwem efektu placebo.

Wszystkie skuteczne pigułki są bardzo szkodliwe dla organizmu i mają kilka nieprzyjemnych efektów ubocznych. Niektóre z nich są zabronione, a drugi jest sprzedawany tylko na receptę i jest zalecane tylko w przypadkach, gdy nadwaga jest zagrożeniem dla życia.

Lekarze nie są na próżno nazywa tabletek odchudzających biletów na „światło” i są bardzo niechętnie przepisują, a nie oni sami używać, jak silne środki zakłócają naturalną przemianę materii, promowanie powstawania wielu chorób, bardzo niebezpiecznych. Tak, więcej …

Lindaksa, otwarta twarz!

Lindaksa – prawdziwy lek. Nie jest mi przykro, biegunka, jak wiele suplementów diety, i działa dużo bardziej pomysłowy sposób: poprzez działanie w określonej części mózgu, całkowicie zniechęcić chęć do jedzenia. I działanie utrzymuje się przez pewien czas po spożyciu. Wszystko jest dobre, wydaje się, panaceum na dodatkowe „kg” znajduje się, ale …

Dlaczego lekarze nie spieszyć do przepisywania Lindaksa wszystkie osoby cierpiące na: cud kapsułka nie można kupić bez recepty. I nie bez powodu: aktywny składnik magicznych kapsułek – sibutraminy – to … lek. Dlatego też efekty uboczne powodowane przez Lindaksa: depresja, bezsenność, drażliwość, wahania nastroju, a przy kobiet może rozwinąć się bardzo nerwowe psychozy.

Efekty uboczne Lindaksy do „naborchik” nie są ograniczone do: niestrawność, przewlekłe zaparcie, zaburzeń wątroby i woreczka żółciowego, serca, zwiększenie ciśnienia – ciężki opłaty za harmonii. Nie mniej szereg powiązanych problemów mają kapsułka Meridia Rzadko, mając w swoim składzie ten sam lek. Różnica między tymi czynnikami, istnieje tylko nazwy producenta.

Xenical: myśleć za siebie …

Xenical jest ciekawym lekiem. Nie ma bukiet skutków ubocznych, ale nie może być nazywany skuteczne. Gdy w żołądku i wiąże się z tłuszczami, składnik czynny nie pozwala rozpuszczać się i być wchłaniane przez organizm. Innymi słowy tłuszcze części (30%) podane są w postaci, w której uwięziony żywności.

Wszystko byłoby dobrze, ale nasz organizm jest w stanie przekształcić się w tłuszczach i innych elementów, takich jak węglowodany. Na istniejących depozytów Xenical nie działa.

Poza tym nie rozpuszczonego oleju może „wyciek” w każdej chwili iw każdym miejscu, bez powodowania pozwy. Oznacza to, że może nagle „brudne majtki.”

Na Xenical jest wystarczająco wysoka. Należy podjąć wszelkie „ugryźć”. Dla pieniędzy na leczenie tym lekiem może być dość kupić abonament na basen fitness lub basen.

Baw robaka

Elegancki wynalazek stulecia – tajski pigułki zawierające jaja tasiemca a. O nich tak wiele napisano i powiedziano, że byłoby to możliwe, aby zamknąć temat, ale nadal są pragnące schudnąć tak egzotyczny sposób. Jeżeli szczegółowe powiedzieć, jak rośnie, żywi i wygląda strasznie obrzydliwe pasożyty, które zamieszkują panie osobiście do jego ciała, dostać scenariusz do thrillera, 12:59 podobny do słynnego filmu „Obcy”.

W ogóle, jeśli zmęczeni życiem i chce zwolnić, dokładne i nieprzyjemnych śmierć – zamówień tajskiej tabletek. Och, po prostu pomóc schudnąć … na śmierć.

Białe anioły i hemoroidy

Chińskie pigułki można podzielić na dwie grupy: bardzo złe i nie bardzo. Pierwsza grupa zawiera substancje psychotropowe globalnie wpływa na psychikę. Są to pigułki Lida.

Kobiety przyjmujące swoje pierwsze doświadczenia emocjonalne wybuchy, zwiększoną wydajność, szybko schudnąć.

Po chwili przychodzi apatia, depresja, a w pewnym momencie pojawił się w drzwiach „aniołów” w białych fartuchach. Jednak znacznie cieńsze biorą Madame nie do nieba, ale na oddziale psychiatrycznym przejść intensywny kurs, aby pozbyć się uzależnienia od narkotyków.

Leki te mogą obejmować tabletek odchudzających XLS Bilayt. Wyrazy chińskich producentów są w stanie rozpuścić tłuszcze w najbardziej problematycznych obszarach. Jeśli weźmiemy pod uwagę skład tabletek, liczba to rzeczywiście są obecne tylko ziołowe ekstrakty.

Jednocześnie wiadomo, że elementy roślin mogą powodować zatrucie jako chemikaliów.

Jaki sprytny trawa nałożone w kapsułkach Chiński zakładać trudne. Uwierz instrukcje lekarze nie polecam, ponieważ lek nikt nie sprawdzone. Kobiety przyjmujące lek, rozmawiać o dziwnych efektów ubocznych: halucynacje, zmiany w słuchu i wzroku, zawroty głowy, dezorientacja w czasie i przestrzeni, zwiększają podniecenie.

Podobne objawy są obserwowane po zażyciu grzyby – halucynogeny. W ogóle, xls Bilayt ukryty motyw jest sprzedawany spod lady.

Druga grupa chińskich tabletek odchudzających zawierają różne zioła, które powodują biegunkę i wymioty. W wyniku tego, zmniejszenie masy ciała zachodzi w wyniku dehydratacji, zatrucia wątroby i oparzenia żołądka i przełyku. Było zgonów, ale często kończy hemoroidów i inne nieprzyjemne chorób przewlekłych.

Typowym przykładem stosunkowo nowej pigułki „Zielony Bomb”. Bomba odchudzanie naprawdę zawiera zioła i wyciągi z grzyba Ganoderma. Tabletki zniechęcić apetyt i powodują niechęć do jedzenia, któremu towarzyszy niepokój, przepraszam, biegunka.

Jak schudnąć szybko

Mamy nadzieję, że po przeczytaniu wyżej napisane, żaden zdrowy na umyśle kobieta nie zaryzykuje ich zdrowia. Po tym wszystkim, można schudnąć szybko i bez użycia niebezpiecznych pigułek. Temat do kilku zasad, można stracić od 5 kg miesięcznie. Aby osiągnąć te wyniki i nie stracić zdrowia potrzebę:

 • jeść małe, częste posiłki;
 • włączyć w menu świeże kapusta, sałata, szpinak, świeże starte marchewki;
 • pić do 2 litrów czystej wody na dzień;
 • porzucić słodkie i tłuste;
 • nie jeść w nocy, a zamiast mleka pić późno kolacji lub jogurt;
 • użyć soku z warzyw: buraki, kapusta, marchew, surowych ziemniaków;
 • spróbuj siedzieć mniej, praca jest wykonywana stojących;
 • częściej w lato pływać, a zimą basen;
 • iść do łaźni, sauny;
 • zwiększyć intensywność wewnętrznego życia;
 • wymienić podróży – pieszo lub na spacer.

Co do zasady, reguły te może wykonać każdy. Nie obejmują one wyczerpującej diety lub specjalnych procedur. Głównym kontrola ich stan jest nie więcej niż raz w tygodniu, a następnie wynik będzie zauważalne.

Z zastrzeżeniem diety i sportu tabletek odchudzających nie są potrzebne, a zdrowie gwarantowane zostać wzmocniona.

Share →