Dieta odchudzanie brzucha

Dieta odchudzanie brzucha

Pragnienie, aby być szczupła, nie zostawię cię na chwilę? Wszystkie twoje myśli to pytanie, jak pozbyć się brzucha i stracić tych dodatkowych centymetrów w talii i zrobić płaski brzuch i elastyczne? Trzeba tylko wierzyć w siebie! Możesz to zrobić i na to zasługują! A nasza dieta dla brzucha pomogą Państwu dokonać płaski brzuch i elastyczna, a ręka ujędrniona i elastyczna.

Dieta na płaski brzuch obejmuje zdrowe odżywianie i ćwiczenia, pomaga pozbyć się istniejącej nadwagi.

Menu diety dla utraty wagi brzuchu

Przede wszystkim konieczne jest, aby zrezygnować z soli, co opóźnia nadmiar wody w organizmie. Należy również do wyeliminowania z diety białe pieczywo, ciastka, herbatniki i ciastka całej reszty. Nie jedz cukru i produktów, w którym jest zawarte.

Ale zwiększenie ilości owoców, spożywanego w diecie byłoby bardziej odpowiednie. Jedz owoce cytrusowe, takie jak cytryny, pomarańczy lub grejpfruta. Oni wszyscy mają tendencję do spalania tłuszczu, zwłaszcza grejpfruty.

Dodać sok ze świeżych owoców i pić tak często, jak to możliwe, najlepiej na pusty żołądek.

Przy każdym posiłku powinny być spożywane świeże surówka. Staraj się ograniczyć spożycie tłustych, smażonych potraw, aby zastąpić przegotowanej i wieprzowego tłuszczu w diecie, takich jak kurczaka lub cielęciny. Przerwa między posiłkami powinny wynosić około 04:00. Między posiłkami przekąski owoców. Jest to niezbędne, aby stopniowo i powoli, starannie żując pokarm.

Nie jedz przed snem i nie przejadać ciągu dnia. Wszystko powinno być z umiarem, więc organizm może stopniowo powracać do prawidłowego metabolizmu.

Podczas odchudzania diety pić brzuch dużą ilością płynów, wody mineralnej bez gazu i zielonej herbaty bez cukru są idealne do tej diety. Wyrzucić silną czarną kawę i herbatę. Alkohol i napoje energetyczne, jest surowo zabronione.

Ścisłe Menu diety brzuchu nie oferują, kontrolować proces pozbycia brzuch samodzielnie. Nie jest konieczne, aby ograniczyć się zbyt w diecie niż owoców i warzyw można spożywać produkty mleczne, ale tylko minimum zawartości tłuszczu. Najważniejsze jest umiarkowanie małe porcje i regularnie. Jeśli nie widzisz dużo zmian w diecie, możesz zmniejszyć ilość pokarmu zjadanego, ale nie liczba przyjęć.

Można też zwiększyć intensywność treningu i zwiększenie obciążenia.

Podczas odchudzania diety brzuch jest jedna wada – to nie jest odpowiednie osoby leniwe. Po tym wszystkim, z wykorzystaniem aktywności fizycznej na obszarach problemowych ciała – biodra i brzuch, dieta będzie dużo bardziej wydajne, a wynik nie będzie długo czekać.

Cóż, jedzenie zorientowaliśmy się, można teraz przejść do ćwiczeń fizycznych.

Ćwiczenia na Brzuch

Ćwiczenia te mogą być wykonywane w pracy, w biurze lub w domu, bez wstawania z fotela.

 1. Usiądź na krześle, ręce trzyma fotelika. Teraz musimy podnieść podbródek, jak to możliwe, aby wyprostować plecy i podnieść nogi. Gładko powrócić nogi pierwszym lewo, potem w prawo. Liczba powtórzeń – 10.

  W przyszłości wzrost powtórzenia.

 2. Usiądź na krześle, kolana razem, i umieść stopy na podłodze. Delikatnie wyciągnij ręce do przodu i wydech, napinaj mięśnie brzucha. Następnie powoli zginać do przodu, starając się uzyskać jego ręce na podłogę. Wdech, wydech wtedy. Powoli wróć do pozycji wyjściowej.

  Czy 5 powtórzeń każdego dnia zwiększenie tej liczby w czasie.

Następujące badania należy przeprowadzić na podłodze.

 1. Połóż się na plecach, naciskając nogą do podłogi. Skrzyżowanymi rękami za głową.

  Wydech, podnosząc ramiona i klatkę piersiową. Następnie zrób wydech i powoli wróć do pozycji wyjściowej. Podczas tego ćwiczenia, należy nacisnąć polędwicy na podłogę, a podbródek należy pociągnąć do przodu iw górę. Wykonaj 30 powtórzeń, za każdym razem zwiększając ilość.

 2. Połóż się na plecach, wyciągnij ręce wzdłuż ciała, podnieść wyprostował nogi skrzyżowane pod kątem prostym.

  Teraz podnoszenia i opuszczania miednicę. Do 5 powtórzeń, stopniowo zwiększając liczbę powtórzeń.

Możesz również skorzystać z hoop, skakanka i jogging. To pomoże schudnąć i dać rysunek smukły wygląd.

Dieta w leczeniu żołądka wystarczająco szybko, to pomoże usunąć brzuch i biodra, i dokonać szczupłą talię. Otrzymasz brzuch napięty i napięta, uwierz mi!

Share →