Dieta odchudzanie brzucha - opis, wskazówki i przykłady receptur

Dieta odchudzanie brzucha – opis, wskazówki i przykłady receptur

Dieta odchudzanie brzucha – opis ogólnych zasad

Ideały piękna w wszystkich ludzi są różne, ale sport zawsze płaski brzuch jest bardzo atrakcyjna. To nie tylko piękna, ale także zdrowia. Jeśli myślisz o pięknym brzuchu tylko dziś, nadszedł czas, aby zwrócić uwagę na dietę na płaski brzuch.

Należy zastrzec, że w samej diecie – to tylko część procesu odchudzania, dodatkowe, równie ważnym krokiem jest ćwiczenia sportowe, pozwala spalić dodatkowe już zdobył, kalorie. Tak będzie łatwiej ustalić wynik, że na końcu diety nadwaga nie wraca z taką samą prędkością jak zniknął, a nawet szybciej. Uczucie głodu może stać się tak silna, że ​​oprócz byłych kg dodać nowe.

Dieta i sport powinien być zasadą życia, a nie włączenie krótkoterminowe.

Zadaniem pierwszej fazie – spalanie tłuszczu wokół talii i stron. Aby to zrobić, wystarczy odpowiednio skonfigurować przewodu pokarmowego. W tym przypadku, trzeba je głównie produktów zawierających duże ilości włókien, często w małych porcjach.

Taka dieta wyraźnie wymienić – Dieta na płaski brzuch. Zasady są proste – nie musisz, złamać spożycie żywności na dużą liczbę przyjęć i pić dużo wody. Zdrowa dieta i ćwiczenia, a także normalizacja jelita – będzie wykonać zadanie.

Piwo i alkohol

Przed rozpoczęciem diety należy wyeliminować dwa główne czynniki – to alkohol i palenie tytoniu. Na tym zależy normalny metabolizm, który jest ustawiony na stałym użyciu alkoholu jest po prostu niemożliwe. Po tym wszystkim, alkohol – pochodzi produktu cukru, który jest pierwszym narzędziem do zwiększenia tłuszczu z brzucha. I wszystkie piwa zawierają także alkohol, a poza tym, nawet żeński hormon estrogen.

Dlatego człowiek z brzuchem piwnym nabywają cech kobiecych – Dane ścieralność, wzrost piersi i duża miękka warstwa tłuszczu wokół talii.

Należy starać się pić dużo wody. Jest czynnikiem, który może spowodować żołądek do stanu normalnego płaskiego. Z udziałem wody w metabolizmie organizmu zwiększa. W celu przyspieszenia procesu stopu wody lepiej jest użyć – pomaga oczyścić limfy znacznie szybciej i spalić tłuszcz. Zamrozić w plastikowej sudochki 1 litr wody i rozmrożone następnego dnia. Picia w ciągu dnia.

Jest również użyteczny i zielonej herbaty z łyżeczką miodu.

Dieta odchudzająca brzuch – produkty mogą być

Na płaski brzuch trzeba wybrać dietę, która zawiera częste posiłki 9 Co najmniej 5 razy dziennie. Należy zauważyć, że białko niezbędne dla zdrowego funkcjonowania organizmu, ale w małych ilościach. Dlatego co najmniej 2 razy tygodniowo spożywcze białka powinien być obecny w diecie.

Może to być ryby z warzywami, rzadko (1 na tydzień), można sobie pozwolić na białym mięsem z kurczaka. Zjedz obiad dla białka 2 z kurczaka i pomarańczy. Dietetycy radzą, aby także w diecie nasiona i orzechy, ale nie więcej niż 50 gramów dziennie, aby nie przeciążać nerki.

Dobra pomoc spalić tłuszczu potrawy oparte na gryki, jogurt, ryż. Jak sos sałatkowy jest zużyty olej roślinny, najlepszym rozwiązaniem – Oliwa.

Dieta odchudzająca brzuch – produkty nie mogą być

Przede wszystkim zagrożenie pięknej brzucha są słodkie i tłuste pokarmy. Powinny one być wyłączone bezwarunkowo. Ciało jest oczyszczone z toksyn szybko znikają tłuszczu, talia staje się cieńsza. Należy także zrezygnować z sosy do sałatek z kwaśną śmietaną i majonezem.

Dieta odchudzająca brzuch – przykłady menu

Przykład menu na 1 dzień szybko diety :

Na śniadanie – gotować 1 jajko i kawałek chleba wyschnie.

2 posiłek – jabłka i pomarańcze. Jak chcesz, tylko do jedzenia jest proporcjonalne.

3 recepcji (lunch) – gotowane piersi z kurczaka (250 g), o niskiej zawartości tłuszczu odmiany ryb (200-250 g), surówka ubrany z oleju roślinnego.

4 Recepcja – zupa jarzynowa (1 płyta).

5 recepcja (obiad) – wołowina (200-250 g). Gotowanie na ruszcie lub patelni bez oleju. Deser – pomarańczowy.

Dieta na płaski brzuch na tydzień

1 dzień

Śniadanie: Suszone chleb (1-2) plasterki pomidora, jabłko (1 sztuka), jogurt (1 szklanka). Jogurt można gotować samemu.

Share →