Dlaczego musisz używać dokładnie laser?

Dlaczego musisz używać dokładnie laser?

„Uroda – otwarty list polecający

wcześniej zdobył serce „

Arthur Schopenhauer

C za pomocą depilacji laserowej mogą pozbyć się niechcianych włosów na zawsze!

Każda kobieta, dokłada wszelkich starań, aby podkreślić swoją urodę i zachować młodość i świeżość. Jest oczywiste, że obecność niepożądanego owłosienia na ciele – zupełnie niewłaściwe. A jeśli wcześniej wśród kobiet w arsenale wyjątkiem brzytwa były tylko paski wosku i electrodepilator, dzisiaj w walce z niechcianymi włosów na ciele pojawiły się bardziej zaawansowane technologie – laser. To urządzenie umożliwia Data pozbycia się niepożądanego owłosienia na dowolnej części ciała.

Ponadto, zaawansowane nowoczesne modele laserów wyeliminuje nawet lekkie i cienkie włosy.

Procedury same stają się w zasadzie bezbolesne, jak skuteczne jak to jest możliwe, każda sesja została zmniejszona przez to, że średnica wiązki jest zwiększona. W ten sposób unika potrzeby dla każdej akupresury oddzielić mieszków włosowych. Ale co najważniejsze, pełna kuracja pomaga pozbyć się niechcianych włosów na ciele, a tym samym zachować zdrowie skóry, gdyż nie trzeba już używać destrukcyjne brzytwy, pęsety, paski wosku i inne środki, które mogą powodować uszkodzenia i podrażnienia skóry.

Dlaczego warto zamówić u nas?

„Uroda – obietnica szczęścia”

Nie tylko trzeba zobaczyć szczęśliwy wygląd kobiet, które otrzymały pełny kurs naszej procedury usuwania niechcianego owłosienia. Skuteczność naszego centrum ze względu na zintegrowane podejście do rozwiązywania problemów. Pierwszą rzeczą, którą należy podkreślić, jest zaawansowanym certyfikowane urządzenia.

Laser diodowy Lumenis LightSheer ze zintegrowaną głowicą szafirowym pozwala osiągnąć doskonałe rezultaty przy minimalnym wpływie na skórę. Ponadto skuteczność procedur nie zmniejsza się nawet przy przetwarzaniu ciemne skóry. Ponadto, laser miga destrukcyjne tylko do mieszka włosowego i włosów, a skóra pozostaje nienaruszona.

Oczywiste jest, że praca z tym technika może tylko wykwalifikowani specjaliści z bogatym doświadczeniu. Po pierwsze, można uzyskać szczegółowe informacje w dowolny sposób odpowiedni dla Ciebie: wizytę w jednym z salonów w centrum, przez telefon lub przez Internet. Po drugie, doświadczeni specjaliści przeprowadzenia wszystkich niezbędnych wstępnych procedur, takich jak impuls badań w celu określenia progu bólu. Próg bólu zależy od sposobu, w jaki ludzie pozbyć się niechcianego owłosienia. Cóż, oczywiście, dla Ciebie będzie indywidualnie zaprojektowany przebieg procedur, przekazując, że zapomnisz o niechcianego owłosienia ciała i twarzy.

Korzystanie z zaawansowanych urządzeń i wysiłki najlepszych specjalistów pozwalają nam dać gwarancje wyniki!

Tutaj oferujemy Państwu najbardziej konkurencyjne ceny. Straszny sobie wyobrazić, ile pieniędzy wydaje się wymienić na specjalnych maszynek do golenia żele, pianki, balsamy. Oraz w każdym przypadku, skóra narażona jest na ciężki stres. W naszym centrum, płacisz jeden kurs dziennie zabiegów z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i gwarancji jakości wyników, to trzeba pomyśleć o zakupie dodatkowych środków!

Ponadto, klienci naszego centrum są stale indywidualny system zniżek i promocji.

Przygotowanie do depilacji laserowej

Istnieją pewne wytyczne, które muszą być przestrzegane w celu poprawy skuteczności procedur i najwyższe wyniki jakości. Po pierwsze, nie należy opalać się w ciągu czternastu dni przed sesji depilacji laserowej. Również nie zaleca się stosować balsamy samoopalające, usuwanie włosów realizowane, rozjaśnić włosy w obszarach, które są planowane, aby odsłonić depilacji laserowej. Należy unikać stosowania leków w instrukcji dla których istnieje aktywny zalecenie, aby unikać słońca w czasie leczenia (więcej konsultanta).

W przeddzień sesji powinien ogolić, które zostaną poddane obróbce. Również w dniu depilacji należy unikać stosowania chlorowanych wody i kosmetyków zawierających alkohol.

W jednej procedury nie można całkowicie pozbyć się włosów! Jest tak, ponieważ laser flash ważna tylko dla tych pęcherzyków na włosach, które już zostały utworzone. Uśpione mieszki włosowe pozostają przy życiu w tym samym czasie. W rezultacie, półtora lub dwa miesiące po pierwszej sesji zaczynają się pojawiać nowe włosy. To prawda, że ​​niektórzy ludzie włosy wzrost spowolnił z natury, więc ten okres może być rozciągnięty nawet do czterech miesięcy.

Podczas jednej sesji jest zniszczona o dwadzieścia procent mieszków włosowych na tym samym obszarze skóry. Tak więc, aby pozbyć się niechcianych włosów może być tylko do pełnego cyklu, składający się z czterech – pięć procedur. Harmonogram rozwija specjalistyczne prowadzone częstotliwość odświeżania włosów.

Tak więc, po jednym – dwóch lat można zapomnieć o niechcianych włosów na obszarach ciała jesteś zainteresowany i cieszyć gładkość skóry.

Przeciwwskazania i pielęgnacji skóry po zabiegu

Istnieje kategoria osób, które nie powinny być narażone na laser. Są to osoby chore na cukrzycę z ostrymi chorobami zakaźnymi, opryszczka, padaczka, gruźlicy, nadciśnienia i chorób niedokrwiennych chorób onkologicznych. Nie można również przyjąć laserowe sesje depilacji dla kobiet w ciąży, osób z metalowymi implantami w dziedzinie depilacji. W każdym razie, specjalista od wstępnych konsultacji, które pomogą Ci określić, czy masz te lub inne przeciwwskazania.

Jeśli nie będą, to możesz czuć się swobodnie, aby umówić się na spotkanie.

Po każdej sesji depilacji laserowej należy przestrzegać pewnych zasad:

Po pierwsze, powinny być stosowane do skóry leczy specjalny traktowane kojący lek „Panthenol ochronną”.

Po drugie, powinny być wyłączone ze stosowania kosmetyków na bazie alkoholu.

Nie da się umyć gorącą wodą, ponieważ może to spowodować lub nasilić stan zapalny.

I, oczywiście, w pierwszych czternastu dni od procedury – bez słońca! Należy również unikać bezpośredniego światła słonecznego na obszarach poddanych. Jeśli mówimy o publicznych, możliwe jest zastosowanie kremu przed oparzeniami słonecznymi.

Salony drzwi naszego centrum jest zawsze otwarty dla Ciebie

„Wybierz czas – tak, aby zaoszczędzić czas,

i to, co jest zrobione późno, zrobione na próżno „

Tak, teraz wiesz, że możemy dać, więc nie trać czasu na próżno kosztów, ponieważ życie, podobnie jak czas, tak ulotne, że nie da się przegapić sekund! Twoje piękno – prezent od góry, możliwość również podkreślić ją i utrzymać – mądrość, że można manifestować od ekspertów w jednym z centrów naszym centrum, które znajdują się pod następującymi adresami:

Share →