Dlaczego nie ma żołądka u dzieci?

Dlaczego nie ma żołądka u dzieci?

Zapalenie błony śluzowej żołądka u dzieci – Zjawisko to, niestety, jest teraz powszechne. Choroby u dorosłych uprzednio napotkanych gwałtownie «młodszy»Jak również wielu innych. A jeśli zapalenie błony śluzowej żołądka w starszym uważane prawie normalnie, z młodzieży niechęć do jedzenia, fast food, nerwowy i zatorów edukacyjnej i czasu – aby być uczciwym – i palenie, początek stosowania alkoholu, zapalenie błony śluzowej żołądka w wykrywanie dziecka 4-6 lat czasem stawia rodziców w martwym punkcie – po karmione dziecko zgodnie z zasadami gdzie. Niestety, często diagnoza zostanie potwierdzona.

Dlaczego nie ma żołądka u małych dzieci? Cóż, po pierwsze, to jest ostre lub przewlekłe, tak, nawet dzieci w wieku przedszkolnym, a mechanicy występowania obu rodzajów są różne. A w przypadku Zapalenie błony śluzowej żołądka bez związku z przewlekłym – części wyspy, przy odpowiedniej obróbce, przechodzi bez śladu i nie rozwija się ostre i przewlekłe z nastąpi stopniowo, przez siebie.

Zapalenie błony śluzowej żołądka występuje w dzieciństwie, po pierwsze, w postaci zatrucia żywnością, o niskiej jakości żywności podczas jedzenia, albo, co nie nieść dziecko – podrażniać żołądek, powodując niezwykłe objawy – nudności, wymioty, osłabienie, bladość, czasami gorączka. Przez przejawów ostrego zapalenia żołądka i zakażenie błony śluzowej żołądka – grypa, inne infekcje wieku dziecięcego. W pierwszych etapach odróżnić żołądka formą grypy zatrucia pokarmowego jest trudne, więc działania powinny być podobne – jak to możliwe, po całkowitym usunięciu żywności z masy żołądka – wymioty po lub w przypadku ich braku – płukanie mnóstwo zimnej wodzie, słabo zasadowy odczyn może wtedy – Sorbenty Dacha – Polyphepanum, enterosgelya. A reszta, spać w ciepłym, ale wentylowanym pomieszczeniu.

W przypadku braku powtarzających się epizodów wymiotów lub obecność tylko niewielkiej nudności i osłabienie, dziecko może być podawany do 12:00 słodkiej herbaty z grzankami domowej, później – owsianka na wodzie. W odniesieniu do opinii mlecznych różnić. Mleko absorbuje toksyny, ale nie wszystkie przeniesione, często prowokuje wymioty i żywności kwasu mlekowego są źle tolerowane ponieważ środowisko w żołądku i tak kwaśny.

W przyszłości, jeśli choroba «obroty» ku ARI – katar, kaszel i inne objawy przeziębienia – sposób, w jaki jest traktowany. Jeśli nie ma objawów, dziecko czuje się lepiej i nie może dowiedzieć się błąd w diecie – wymagane jest dalsze leczenie, wystarczy trochę czasu na dietę w sensie nadmiaru tłustych, smażonych, pikantnych – jednak i zdrowy przedszkolak jest bezużyteczny i podobne «dieta» dobre zachować trochę dłużej.

Oddzielnie żołądka spowodowane są wykorzystywania jako substancji kako wyraźnie nie pożywienia – przypadkowo lub z zgorszenie – kwasy, zasady i różne substancje chemiczne. Że zwykle nie występuje prosty katar, zapalenie i bardziej, zapalenie, które mogą prowadzić do owrzodzenia i błony śluzowej. Tutaj taktyka musi być ostrożny, choć wciąż jest płukanie żołądka wykazano, chyba że istnieją oznaki krwawienia z nim, umyć żołądka lepsze rozwiązanie neutralizujące (słaby), ale tylko jeśli jest, że dziecko pił. W przypadku słabego kwasu przemyto alkalicznych – sody i alkalicznymi Zatrucie odczynnika – słabego kwasu, takiego jak kwas octowy. Cottage sorbenty również nie boli – działa szczególnie dobrze ENTEROSGEL – nie moczy, drukuje go z toksini.V żołądka ta sprawa nie jest omawiany dzwoniąc po karetkę, a wszystkie te środki nie jej oczekiwania.

Gdy odruchy wymiotne, nawet z pustym żołądkiem, można dać dziecku Motilium, że wycofuje antistalsis żołądka, wymioty, i nazwie. Z wysoka gorączka może dać przeciwgorączkowe, ale nie aspirynę, znacznie podrażniać żołądek – lepiej paracetamol dawkowania od wieku.

Przewlekłe zapalenie żołądka u dzieci wymaga drobiazgowej analizy – Często łączy się z nim innych patologii układu pokarmowego – dyskineza dróg żółciowych, naruszenie układów enzymatycznych, a czasem giardiasis i inne robaka zakażenia.

Jest bardzo ważne, aby śledzić wszystkie recepty i umożliwiają zasilanie w celu ułatwienia prawidłowego trawienia, które można rozwiązać w różny sposób w każdej rodziny.

Share →