Dlaczego swędzenie oczu

Dlaczego swędzenie oczu

Lewej dłoni swędzi pieniędzy prawą nogę do przyjaźni, a usta w pocałunku. Ale jeśli twój swędzenie oczu, warto zastanowić się, ale jest to naprawdę prawo znaków publicznych – Jest to często swędzące oczy, powieki i rzęsy w – Pierwszą oznaką demodectic świerzbu.

Zaczerwienienie oczu i skóry powiek, zapalenia, skorupy po śnie, lepkiej wydzieliny utraty rzęs – wszystkie objawy zapalenie powiek demodekoznyj etiologii. Choroba wywoływana jest przez mikroskopijne roztocza Demodex, który mieszka w mieszkach włosowych i gruczołów łojowych skóry ludzkiej. Ten roztocza jest bardzo powszechne, a wielu lekarzy uważa nawet saprofit – ponieważ występuje w 80% ludności świata. Po raz nie kleszcze zmartwiony człowieka, ale warto układ odpornościowy, aby dać luzu jako nieszkodliwe mieszkaniec skóry zamienia się w śmiertelnym wrogiem.

Nużeniec może nie tylko powodować objawy wymienione na początku akapitu, ale na dole na skórze, tworząc kolonie w fałdy nosowo-wargowe, uszy, policzki i nos, powodując nieznośne swędzenie, stały nawrót trądziku i trądziku różowatego.

Sprawdź swoją skórę na obecność demodectic skórnego może być na przyjęciu w dermatologa i oczu i powiek okulisty. Rozpoznanie stawia się przy użyciu mikroskopu, w ten pacjent podjąć analizy kilku brwi i skrawków skóry z różnych obszarach twarzy. Jeśli diagnoza jest brane pod uwagę nie tylko obecności, ale także od liczby roztoczy w skrawków.

Leczenie nużycy wieku podzielona na 2 etapy – przeciwpasożytnicze, leczenie przeciwzapalne i złożone higieny. Zwróć uwagę! Ostatnio, liczba lekarzy jest zdania, że ​​nużycy – Kontakt z tej choroby i jest przekazywana w rodzinie – Dlatego ważne jest, że nawet w przypadku braku higieny objawy wieku obserwowano nie tylko pacjenta, ale również jego krewnych, którzy mieszkają z nim pod jednym dachem.

Kompleks składa się z trzech etapów higieny wieków: oczyszczających wiek ciepłych okładów na powierzchni, samo-masażu wieku.

Nie każde leczenie jest równie przydatne. Okuliści zalecają procedury czyszczenia przeprowadzone za pomocą wieku z treścią miękkiej hipoalergiczne RPA w niewielkich ilościach. Właściwe narzędzie do życia musi zawierać nie tylko RPA i fundacji, ale także pielęgnacyjne składniki. I pamiętaj, aby być sprzedawane w aptece, a nie w kosmetykach sklepu.

Na przykład, «Geltek-Medica » wraz ze specjalistami z Instytutu Chorób Oczu opracowała takiego leku jak Blefaroshampun – zawiera łagodny środek powierzchniowo czynny (podobny do stosowanego w szamponach «tearless» dla niemowląt), rozpuszczalny w wodzie oliwy z oliwek, rumianku, oczaru wirginijskiego, nagietka, zielona herbata.

Bez względu na łagodny środek czyszczący nie byłby stosowany, efekt po użyciu produktów zawierających środki powierzchniowo czynne, wiązania, jest cień. W procesie tonowanie higieny wieku w połączeniu z równie ważne dla powieki i gruczoły pod ich ciepłych okładów – grubsze. Ciepłe okłady pomaga zmiękczyć i wydobyć sekret gruczołów łojowych, przywracając w ten sposób produkcję filmu łzowego, który chroni oczy przed szkodliwym wpływem środowiska. Do ciepłych kompresów stosowanych rozwiązań mających wchłonięty, efekt detoksykacji.

Rozwiązanie budżet na tonowanie i ciepłe okłady powieki jest blefarolosonom – zawiera poliwinylopirolidon i specjalnie dobrany asortyment wyciągów «oczny» zioła – nagietek, rumianek, zielona herbata.

Jeśli występuje stan zapalny skóry powieki lub podrażnienia, a następnie oczyścić powiek i ciepłe okłady pożądane jest stosowanie sterylnych produktów jednorazowego użytku, takich jak szczególne wody «Blefarosalfetku », Przeznaczony do stosowania w tym powierzchni rany lub w okresie pooperacyjnym.

Ostatnim etapem higieny wieku łatwego samodzielnego masażu skóry z wiekiem Blefarogel. Takie samo-masażu łagodzi zmęczenie z wiekiem, nawilża skórę, normalizuje pracę gruczołów, które produkują łzy. Blefarogeli dostępne w 2 formach – Blefarogel №1 jest wskazany w profilaktyce i codziennej pielęgnacji stosunkowo zdrowych ludzi Blefarogel №2 powołaną zdiagnozowanych z chorobami zapalnymi, włączając nużeńca psiego skóry powieki.

Share →