Długa spódnica z szyfonu.

Długa spódnica z szyfonu.

Długa spódnica z szyfonu Basków

Długa spódnica z szyfonu w tym roku u szczytu mody. Nic dziwnego, że ma miłości dziewczyny i kobiety w każdym wieku. Piękny, jasny, przestronny siedzi na rysunku takiej spódnicy.

Podkreśla kobiecość i tworzy szybkość ruchu. Nawet w upale w wygodnym spódnicy.

Dzisiaj dowiesz się jak uszyć długą spódnicę z szyfonu Basków.

Wzór spódnicy polusolntse. Obrzeże tnie się integralną częścią innego szwu. Tkaniny do jej szerokości 1,4m 2,8 m 2,6 potrzebie. Jak wykroić spódnicę Soncekliosh zobaczyć link.

Schemat wzór spódnicy polusolntse

Gdy wzorce nie zapomnij wziąć pod uwagę, że górna spódnica polusolntse Basków powinno być 15-22 cm szersze niż biodra.

Na dolnej spódnicy od 0,5 do 1,0 m (w zależności od długości spódniczki podczas szycia długie boki na dole jest konieczne, aby nacięcia w 50-60 cm) 1,0 1,1 szerokość (rozmiar do 44-46).

Dolna przepona jest cięty na tej samej części 15-20 cm szersza niż biodra.

Glamour i halka jeden.

Krawędzie górnym jarzmie, góra i dół spódnicy jest konieczne odłożenie mały zygzak (szerokość 3,5-4,0 cm zygzak krok 1,5 cm długości).

Nagłówek Coquette przeterminowane nici elastyczne, takie wątek ubrany cewki i może odroczyć tylko wiersze tkanin w równej odległości od siebie. Krawędzie są dobrze powściągliwy w tym odwrotnej (reverse linia).

Spódnica mocniej usiadł na biodrach i talii (jak chcesz) pierwszy nagłówek wiersza, wzmacniamy czapka elastyczna, pristrochiv go na wewnętrznej stronie zygzakiem jarzma. Guma ta czapka jest ponownie zaszywa się w pierwszej linii marszczonej jarzma.

Długa spódnica z szyfonu jarzma

Halka z jarzmem dla systemu szyfonu spódnicy

Szyfon tkaniny bardzo rozciągnięty przekątnej około 13-14 cm (długość spódniczki do podłogi), więc co blueprint wzór na tkaninie, wyciąć pas tylko w wysokości 15-20 cm, biodra + (spódnica jest zgromadzonych w biodrach lekko). Dno nie może jeszcze zostać obcięte. Jeśli wolisz, aby przyciąć, a następnie kierować się na bocznym szwie.

Zwilżyć zamocować na pasku i dać suche do tego celu dobrze nadają drewniane wieszaki. Możesz dołączyć szczyt spinaczy do bielizny, a może być zgięta, pas wątek koszulki lub przymocować kołkami. Gdy materiał jest suchy trzeba bardzo często przez spódnicy od pasa do pomiaru długości pożądany + (0,5-1,0 cm na dnie dołu), co czyni znak, i tylko wtedy, rozłożenie jej spódnicę na płaskiej powierzchni, aby odciąć dno.

Innym sposobem niwelowania dolny rąbek spódnicy, jeśli nie szyć się. Klient nosi spódnicę i idziesz wokół, mierzy długość musi wynosić od podłogi do krawędzi spódnicy, często zrobić znak na spódnicy. Następnie ustawić dolną krawędź spódnicy, przycinanie nadmiar tkaniny i szyte.

Sukienki i niedziela pochodni z lekkich materiałów polusolntse lepsze podszywania zygzakowatą krawędź rozciąganie w celu uzyskania dobrego falistą krawędź. To zapewnia dodatkową wygodę spódnice i rysunku podczas jazdy elegancję. Więc osaczają spódnicę.

Nowy strój gotowy nosić z radością i dobrym humorem.

Postscriptum Można także halki polusolntse następnie Coquette wyciąć osobno. Tkaniny takie halka musi jak na spódnicy.

Ciekawe informacje, możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi.

Share →