Do syna-postrelenku

Do syna-postrelenku

Prezentowany Państwu siostry.

Miłość jest lepiej,

Do stu latach jednak żył!

Drodzy (imiona małżonków)! Minęło siedem lat od kiedy mąż. Miłość już sprawdzone codzienne relacje oprzeć. (Nazwisko męża) był wsparcia i ochrony (imię żony) i dzieci (imię żony) – dobry i opiekuńczy gospodyni domowa.

Wydaje się, że nie ma potrzeby, aby udowodnić i potwierdzić swoją miłość święto, ale nie zapominaj, że masz urodziny miedzi. Miedzi ma zwyczaj słabe i ciemne, jeśli nie okresowo szlifować. Ponadto miedzi – bardzo plastyczny metal jest łatwo pozostać na wgniecenia i zarysowania.

Więc staram się w swoim związku nie zniknie brokat miedzi powiedzieć sobie słodkie słowa i komplementy, dają kwiaty i prezenty nie tylko na święta, ale także po prostu dla nastroju, spędzać razem jak najwięcej, dbać o siebie. Nie zostawiaj miłość miedzi z wgniecenia i zarysowania skandali nieuwagi siebie. Zachowaj swoją miłość i wzmocnić stan siłę i piękno diamentu.

Życzę szczęścia!

Gratulacje od Prezydenta: Szanowny (nazwa z małżonków i ich nazwy)! Ja i moje środowisko w imieniu wszystkich ludzi gratulujemy siedmiu lat owocnej współpracy. Siedem lat temu utworzono komórkę społeczeństwa, silnym – plik nie wziąć.

Jesteś aktywny udział w życiu społeczności na ślub i ślub, dając niedoświadczony młodzieży doskonały przykład budowanie przyjaznego żywą prawidłowej koncepcji rodziny.

Masz udało się harmonijnie połączyć osobiste interesy i interesy rodziny i społeczeństwa: otrzymał nieoczekiwany wzrost pensji, to od razu zainwestować w sklepach dochodach, które są następnie wypłacone (być może) podatki, a państwo ponosi dobro całego społeczeństwa w postaci zadbanych parków, wygodnych dróg, zagospodarowany domy i przyzwoitych emerytur.

Udało ci się z powodzeniem podzielić rządu wewnątrzrodzinnych portfela żonę – Minister Finansów, Zdrowia, Kultury i drobiu oraz ludzi – minister spraw wewnętrznych, rolnictwa, polityki zagranicznej, elektryfikacji i gazyfikacji. Udało się wprowadzić w życie zasadę pokojowego współistnienia: Boulderfist (nazwisko męża) i ostry język (nazwisko żony), aby służyć jako gwarancja.

Ja i moi ludzie, dziękuję, aby wprowadzić w życie polityki demograficznej państwa, to przyczyniły się do zwiększenia populacji aż o dwie osoby, i mamy nadzieję, że nie będzie w dalszym ciągu ignorować to pytanie. Mamy również nadzieję, że nie jest, być może, wierzę, że będziesz żył co najmniej do złotego wesela i zobaczyć, jak my, z Bożą pomocą, budować kapitalizm i demokracja komunistycznej wygrywa niemal ludzkiej twarzy.

W związku z tym, na żywo, drodzy małżonkowie (imiona), w nadziei, wzajemnie miłowali, i płacić podatki. A ja i moi „przyjaciele” zrobi wszystko, aby ułatwić Ci życie i radosnych niespodzianek pracować, ponieważ naszą dewizą jest: dzień bez nowego dekretu, dzień bez nowego prawa!

Twój legalnie wybrany prezydent. (Rok, dzień, miesiąc).

Moi Drodzy (imiona małżonków)! Gratuluję rocznicy miedzi Aby dotrzeć do ślubu zloto i diamenty – to jak wspiąć się na Mount Everest, mimo wszelkich trudności na drodze i złej pogody.

Ale nie pomyłka, wciąż jesteś na początku. Udało ci się pracować, nawet jeśli jeszcze nie jest kompletny, ale bliskość – duchowe i fizyczne. Po nawiązaniu życie, określa odpowiedzialność, organizowane wspólnie wolnego czasu i nauczyć się podstaw głównego zawodu na świecie – za rodziców, że jest, to było ciężkie, solidne i niebezpieczny etap w tworzeniu młodej rodziny. I mimo wszystkich kłopotów i trudności, to nie zapomniał, jak się uśmiechać. Szczerze podziwiam! Podziwiam swoje uczucia wobec siebie, gdy (imię żony) macha ręką po pracy (nazwisko męża) lub przygotowuje swoje ulubione potrawy, a (imię męża) zawsze mówi (imię żony) komplementy i daje kwiaty.

Życzę, aby nadal pozostać w miłości ze sobą.

I chcę, żebyś się zachować i rozwijać w takich cech, jak tolerancja dla siebie nawzajem niedociągnięć, łatwo zaspokojony, łagodność, gotowość do pomocy w każdym biznesie, możliwość ograniczenia swoich pragnień dla dobra drugiego. Bądź szczęśliwy!

Kilka powitał meteorolog: „Drodzy przyjaciele! Słuchaj Prognoza pogody w młodej rodziny w roku następnym. Deszcz nadchodzi w postaci herbaty, soków, napojów owocowych i kwas chlebowy. Gorące wakacyjne upalne słońce da gotowania pyszne ciasta i aromatyczną pieczeń. Lunar pływy piwa będzie przejść długą letnie powodzie.

Vortex taniec formacji pary zamieni się gęstą przodu na licznych festiwalach.

Cyklony i antycyklony spory z rodziną będzie okresowo przynieść przelotne i burze, wiatry zamienić się w burzę, łagodnym słońcu i obfite żniwo. Pogoda w rodzinie będzie niestabilna, ale przede wszystkim ciepłe. Dziękuję za uwagę.

A teraz pozwól mi przyłączyć się do gratulacji i życzę wyraźny związek, miłość i słonecznych gorących pragnień! »

Liczba „siedem” – jednym z głównych –

Ta liczba kompletności

Szczęście, pokój, łaska-words

W domu, w którym nie ma kwiatów.

Na pięknym ślubie miedzi,

Głośne rozmowy i wygodnie,

Na monet miedzianych,

Lat są małżeństwem od siedmiu lat –

Z tym mamy, przyjaciół, gratulacje!

A goście przedstawić tu wszystkich

Poważnie stwierdzenie, że:

Share →