Do usuwania włosów

Do usuwania włosów

Kolor włosów radykalnie zmienia wygląd. Właściwie dobrany odcień jest w stanie dać przysłowiową „smaku”, który czasem nie wystarczy. Jednak nie mniej łatwo i może zepsuć obraz używając niedopasowane kolory farby.

W tym przypadku, nie ma potrzeby, aby wrócić do swojego dawnego koloru włosów. To jest w takich przypadkach oraz usuwania włosów – Rozmycie procedura pigment włosów z pomocą profesjonalnych narzędzi lub naturalnych sorbentów.

Procedura płukania, oczywiście, nie jest najbardziej przydatna do włosów. Jednak jest to bardziej uzasadnione niż próbuje naprawić błąd z nieudanego farbowania włosów regularnie barwienia.

Umyj włosy plusy i minusy domu.

Jak używać do mycia włosów?

Mycie włosów profesjonalne narzędzia (które są silne substancje chemiczne), nawet najdroższy, uszkodzenia włosów. Mycie włosów, gotowane w domu z naturalnych składników, które nie są tak skuteczne, ale o wiele bardziej łagodny dla włosów.

Pozbyć nieudanym cieniu nawet w domu może skutecznie, jeśli wiesz, jakie produkty są naturalne sorbenty. Istnieje dość duża ilość naturalnej farby chłonnego oraz pomaga rozjaśnić włosy, nie czyniąc im krzywdy.

Umyj włosy na bazie naturalnych składników.

Łupy usuwania włosów?

Do najbardziej znanych naturalnych chłonne – oleje roślinne. Najbardziej skutecznym: oliwa, lnu, łopian, olej migdałowy, olej z awokado lub jojoba. Lepiej jest mieszać kilka oleje, oraz wzmocnić efekt dodając trochę brandy (puszki piwa). Olej powinien być lekko podgrzać w łaźni parowej i umieścić na całej długości włosów na chwilę przed mycie, umyć wytrzymać około 2-3 godziny.

Po umyciu włosów, muszą spłukać wodą i sokiem z cytryny.

Kolor pomaga zmyć maskę na podstawie rumianku. Suszone kwiaty pełen wrzącej wody i pozostawić na 30 minut. Następnie roztwór należy mieszać z odpływem i 30% nadtlenku wodoru.

Zastosuj się do mycia włosów na całej długości i starannie rozczesać je. Ta maska ​​pomoże rozjaśnić włosy do kilku ton.

Pomaga pozbyć się zbędnych kolorów i miodem naturalnym. Szczególnie skuteczne w tym celu miodu akacjowego. Maska Miód należy stosować na włosy na co najmniej 10-12 godzin (tj noc) celofan zawijania włosy na szczycie której umieścić czapkę. Ta maska ​​jest w stanie podejmować jeden wniosek do odcienia koloru włosów jest mniej intensywne.

Więc jeśli chcesz, aby zmyć ciemną farbę, procedura będzie musiał powtórzyć 5-6 razy.

Maski z serwatki, kefiru lub jogurtu również pomóc zmyć kolor farby do włosów i przyspieszyć wzrost włosów.

Jeden dźwięk może rozjaśnić włosy przy użyciu gliceryny. Podstawą lepiej nie mieć czystej wody i wywar z rumianku (150 g suszonych kwiatów zalać wrzątkiem na kilka godzin). W bulionie dodaje się 60 g gliceryny.

Kompozycja na włosach wytrzymać około 40 minut i przemyć pod bieżącą wodą.

Istnieje przepis orientalne mycia włosów przy użyciu soku z cytryny. Ale często korzystają z takich środków nie jest konieczne, ponieważ silnie wysusza włosy z cytryny.

Kilka słów o skuteczne, ale i niebezpieczne do mycia włosów.

Zachować ostrożność w następujących receptur myje i maski z utratą włosów. Po pierwsze, rozważyć plusy i minusy tych metod przed ich zastosowaniem w praktyce.

Wiadomym jest, że wysokiej jakości farb absorbent jest mydło. Ale to mocno wysusza włosy, więc używaj go być bardzo ostrożni, aby zapewnić odpowiednią procedurę płukania po leczeniu za pomocą balsamów, odżywek i masek odżywczych.

Kolor pomaga przynieść regularne sody. Łyżka sody oczyszczonej, dodaj tylko w szamponie. Należy jednak pamiętać, że środek ten często stanowi wystarczającej jakości wyników, zmywając kolor nierównomiernie. Pamiętaj, że do usuwania włosów nie jest wymagane, jeżeli prawidłowe farbowania moje włosy.

Nie spiesz się i następnie z tych technik nie będzie potrzebne.

Share →