Dobra postać Mirandy Kerr

Dobra postać Mirandy Kerr

Miranda Kerr wielokrotnie otrzymał tytuł jednej z najseksowniejszych kobiet na świecie. Model jest po prostu idealne ciało, które po urodzeniu syna tylko dostał piękne. Słynny piękna chętnie dzielą tajemnice ich piękna i harmonii z różnych magazynów kobiecych.

I wiemy, jak "anioł" Victorias Secret utrzymuje napięcie ciała i piękno skóry.

Oczywiście, dobre dane zewnętrzne – karty z każdego modelu. Wiele dobry wynik i gładka skóra odziedziczył, podczas gdy inni muszą pracować, nie szczędząc żołądek przynieść rysunek do ideału. Miranda twierdzi, że miała szczęście: jego natura nie jest oszukany, ale trzeba przeprowadzić właściwą drogę życia, zachowania i wzrostu, który został podany przy urodzeniu.

Australijska piękność wstąpił do wojska "Anioły" Victoria Secret i od razu stał się jednym z najbardziej popularnych modeli. Jej smukłe ciało przeszkoleni, nie jest pozbawione kobiecych krzywych – wynik dobrej pracy nad sobą. Miranda posiada tylko kilka prostych zasad, a wynik, jak to mówią, na twarzy.

Woda – klucz do życia wszystkich żywych istot. Że woda jest najbardziej tajne "składnik"Jeśli chodzi o zdrowe odżywianie. Ważne jest, że ciało nie czuje najmniejsze oznaki odwodnienia. Woda uczestniczy w kluczowych procesach metabolicznych, pomaga nawilżać skórę od wewnątrz, a także pokazuje procesy przemiany materii w organizmie, co pomaga w celu szybkiego czynienia ze szkodliwymi substancjami.

Miranda codziennie pić co najmniej 8 szklanek wody dziennie.

Oprócz wody, jest bardzo ważne, aby stosować i inne zdrowych napojów. Na przykład, świeże soki owocowe i warzywne. Najlepiej z pulpy. Bez cukru, nauczyć się korzystać z świeżość i naturalny smak produktu – mówi Miranda.

To pozwala soki stępić głodu i nasycenia organizmowi składników odżywczych, które są tak niezbędne dla dobrej przemiany materii.

To jest niemożliwe, aby życie wykluczyć niektórych pokarmów z diety, jeśli nie jest przepisane przez lekarza – mówi Miranda. Model mówi, że białka i węglowodany są tak samo ważne dla człowieka. Na przykład, bez węglowodanów nie widać energię na siłowni, a białka pozwalają na dłuższy pobyt tłuszczu i zmniejszenie spożycia kalorii. Na śniadanie, najlepszy jest parowe jajecznica, musli z jogurtem i świeżymi owocami.

Po południu jest lepiej postawić na produkty niskotłuszczowe bulionową i mięsne, w tym czasie, jak doskonały obiad służyć sałaty i kawałek chudego mięsa lub ryby. Na szczycie tej Miranda jest zwolennikiem diety na grupę krwi, a więc model jest 100% wie, co żywności nie będzie to kompletna.

Miranda idealne ciało – nie tylko dar natury. Młoda matka aktywnie trenuje. Ale napięty harmonogram nie zawsze pozwala, aby w pełni wypracować, ale dlatego, Miranda wykonuje ekspresowe zewnątrz treningu.

Nawiasem mówiąc, jej trener jest pewien, że znacznie bardziej efektywnie niż w widowni na świeżym powietrzu. A wszystko dlatego, że pozwala na aktywny tlen do spalania tkanki tłuszczowej. W związku z tym, 15 minut pobiegać lub lekki trening w parku będzie nie mniej skuteczne niż godzin szkolenia w klubie.

Miranda pełny trening składa się z 75 minut. W tym czasie ma czasu na przetworzenie wszystkich grup mięśni. Szczególną uwagę zwraca się na cardio i rozciąganie. Ważne jest, aby utrzymać prawidłowe tętno całym treningu do podskórnej tkanki tłuszczowej aktywnie spalonego.

Rozciąganie jest konieczne, aby wyodrębnić włókien mięśniowych: Formularze dziewczyny powinny pozostać delikatne, bez cienia "perekachannost",

Nie bez treningu siłowego. Tutaj Miranda preferuje boks, który obsługuje wiele mięśni ciała i pozwala rzucić negatywną energię.

Aby ustabilizować tło emocjonalne Miranda Kerr praktykuje jogę i pilates. Te dwa obszary, pozwala się zrelaksować i poczuć swoje ciało lepiej.

Nic nowego, zgadzasz się? Wszystko, co słyszeliśmy więcej niż jeden raz. Tak, prosta prawda jest naprawdę działa!

Więc po co marnować czas nie lepiej zacząć zdrowy tryb życia teraz?

Share →