Dokonywanie choinki wykonane z cukierków

Dokonywanie choinki wykonane z cukierków

10 stycznia 2014

Witam drodzy przyjaciele!

Obchody Nowego Roku kontynuować i chciałbyś podzielić się pomysł na temat, jak zrobić choinkę z cukierków. Jest to doskonała kompozycja, która będzie wspaniałym dekoracji świąteczny stół. Ponadto, może to być wspaniały prezent! Choinka z cukierków, aby ułatwić ich rękach.

Szczególnie teraz, że takie mnóstwo słodyczy, że oczy rozchodzą.

Do wytwarzania ich stosuje się drzewa I:

  • Butelka szampana
  • Kilka rodzajów cukierków
  • Deszcz, wstążki
  • Stożki
  • Scotch Taśma

Butelka drzew stały się podstawą do jej wklej wiersze cukierków. Drzewo butelki zapewnia stabilność. Trzymaj słodycze, można użyć taśmy klejącej lub pistolet wosku.

Między rzędami cukierki umieścić deszcz da drzewa schludny wygląd. Następnie włączyć wyobraźnię i zobaczyć, co masz. Na górze gwiazdy można przykleić lub łuku, można wkleić guzki.

To drzewo jest zadowolony naszych gości, ponieważ jest całkowicie sedobnoe. Słodycze, szampana i uroczysty nastrój, że wciąż potrzebne.

Dodać Choinka z słodyczy jest bardzo przyjemne doświadczenie, czujesz tylko kreatora, dzięki czemu wakacje własnymi rękami.

Jest to drzewo I zdobione te szyszki, które zostały zgromadzone, gdy byli w lesie.

Drzewo czekoladek

Z wakacji jesteś moja droga! Podziel dobry nastrój)))

W tym celu może być taka sama technika Bukiety z cukierków lub serca cukierki, które będą ważne 08 marca i Walentynki .

Mam nadzieję, że ten artykuł był pomocny dla Ciebie! Aby nie przegapić nowych artykułów zapisać się do naszego newslettera. Zostaw swoje komentarze i pytania poniżej. Ciekawe artykuły na różne tematy, patrząc na zawartości.

Byłbym wdzięczny, jeśli dzielisz ten artykuł na portalach społecznościowych.

Share →