Dokonywanie domu talii

Dokonywanie domu talii

Wielu z naszych czytelników z wielkim entuzjazmem zacząłem robić sprawności w domu. Wiele Pierwsze wyniki: cała liczba jest dokręcone, talia staje się cieńsza.

Ale było kilka pytań, na które my odpowiadamy.

Jak włączyć obręcz i możemy być zbawieni od siniaków?

Jak poprawić wyniki?

Jak dalej rozwijać skośne?

TECHNOLOGIA obrót obręcz

Jak pokazuje praktyka, nie wszyscy są w stanie skręcają hoop poprawnie. Tak aby dać maksymalne obciążenie na pasie i nie tworzyć niepotrzebnego stresu w plecy. Ponadto, niektóre z naszych krajowych zawodników po bokach talii i siniaki stał się, za darmo, aby kontynuować szkolenie. Dlatego zwróciliśmy się do ekspertów, którzy mówili o prawidłowej techniki obrotu hoop na pasie.

Lepiej jest ćwiczyć przed lustrem, tak długo, dopóki nie są wykonywane automatycznie.

Pozycja 1. Rozpoczęcie: koniecznie stopy razem. ramiona w bok lub w tył głowy, plecy proste. Jeśli nogi szeroko rozstawione, nie dostaniesz tyle efektywnie pracować mięśnie talii. W pracy bezpośrednio podłączony uda, pośladki, a pełny zakres małej talii nie jest pewne.

2. Ruch pasa powinien być spokojny, rytmiczny, w każdym razie, nie kuleje, nie boli kręgosłup.

3. Nie trzeba skręcić w tę iz powrotem, aby zrobić ruch obrotowy ruchu wskazówek zegara.

4. amplituda obrotu, to znaczy w zakresie od pasa powinien być tak mały, jak to tylko możliwe.

5. rosną potrzeby tylko w talii, klatki piersiowej i pośladków nie są zaangażowane!

6. Twist na pusty żołądek. I dobrze byłoby zrobić jakieś ćwiczenia oddechowe, aby przed "wygnać" nadmiar powietrza z żołądka i pozwalają mięśnie lepiej pracował przez.

7. Ćwiczenia oddechowe wszelkich pozwów. Na przykład, spróbuj następujące ćwiczenie. Duży bardzo długi "Przeponowy" wydech, nadmuchać jak balon, ale bez inspiracji. Następnie przez nos z zamkniętymi ustami, duży oddech, jak odkurzacz zasysa powietrze. Potem cios całe powietrze.

Wszystko to odbywa się bez przerw. Wystarczy 3-4 razy.

Termopoyasov odchudzanie odpowiedź na drugie pytanie: jak poprawić wyniki. Wielu z nas nie myśli o treningu fitness bez niego. I słusznie. On jest jak lokalne mini-sauna pomaga pozbyć się zbędnych centymetrów w talii.

Wspiera również plecy i brzuch.

Ale jeśli go nosić podczas skrętu obręczy, a następnie tak można ochrony i bolesne siniaki. które często towarzyszą po raz pierwszy zawód.

Przy okazji, zgodnie z zaleceniami ekspertów w klasie z potu z toksyn. W związku z tym taśma powinna być prana tak często, jak to możliwe.

Innym ćwiczeniem dla pasa – to Dysk zdrowia . Być może jedną z najprostszych i najbardziej dostępnych symulatorów, to może być praktykowane przez ludzi w każdym wieku i typu budowy ciała.

Załaduj go zdefiniować siebie. Im bardziej energicznie zaangażowane -Themes więcej kalorii spożywana i wypracowane intensywnie skośne. Bardzo dobry niej skorzystać, zanim zajęć z jazdy hoop rozgrzewa mięśnie. Ale można go używać jako samodzielny symulatorze. Najważniejsze tutaj – regularność. Codziennie w ciągu 15-20 minut lub co drugi dzień do 30.

Przy okazji, po prostu pocieszyć się po długim siedzeniu, poprawić nastrój i zmniejszyć stres – to wszystko ładne i 2-3 minut.

Jakie są jego zalety: oprócz wzmacniania mięśni brzucha, tarcza zwiększa ruchomość kręgosłupa, poprawia krążenie, pozwala zmniejszenia masy ciała Poprawia perystaltykę jelit, a ze względu na masaż wewnętrznego.

Wiele napędów posiadają także specjalną zdrowia powierzchnia przyłożenia. dodatkowo wpływa na całe ciało. Ten rodzaj akupresury na stopie ma ogólny Zdrowe Effect – bo wiemy, że istnieją punkty na stupy, odpowiedzialny za pracę z najważniejszych narządów. Dodatkowy stymulacja tych punktów poprawia wydajność całego organizmu, dając sygnał i żywotność.

I, oczywiście, należy zauważyć, że zdrowie jest jego kompaktowy napęd wygodne i pozwala na korzystanie z pomieszczeń z dowolnym metrazhom- nawet w kuchni, oglądając telewizję, nawet na pulpicie w porze lunchu.

Podsumujmy zalety zdrowia dysku :

– Zwiększa wydajność, poprawia samopoczucie, zmniejsza zmęczenie szybko.

– W ogóle, leczy ciało ze względu na wpływ na punkty akupunktury stóp.

– Rozwój przedsionkowej (koordynacja ruchu)

– Skuteczny utrata masy ciała (Marki postać szczupła i stonowanych)

– Wzmocnienie skośne.

– Większa elastyczność ciała.

Zapytaj nas i inne pytania na temat przydatności domu. Zawsze odpowiedzieć!

Artykuły Wykorzystanie materiału jest dozwolone wyłącznie z aktywnym linkiem do źródła ©

Share →