Dokonywanie miejsce w przedszkolu własnymi rękami. Ciekawe ...

Dokonywanie miejsce w przedszkolu własnymi rękami. Ciekawe pomysły ze zdjęciami

Zadaniem wychowawcy, aby komfortowy pobyt dziecka w przedszkolu. Zadaniem rodziców, aby pomóc w tym wychowawcy. Działka przedszkole najbardziej odpowiednim miejscem do realizacji kreatywnych pomysłów i wychowawców, jak i rodziców.

Jeśli dzieci się nudzą w czasie zimy i huśtawce, spróbuj urozmaicić spacer i stworzyć prawdziwą bajkę. Można to zrobić ręcznie, trzeba tylko stare niepotrzebne rzeczy, jak opony samochodowe, buty i czajniki.

Publikujemy wybrane zdjęcia, aby pomóc rodzicom i opiekunom, jak narysować ciekawą fabuła przedszkole lato. Materiał przez rodziców z miasta regionu Ługańsk Starobelska i Jekaterynburgu, Swierdłowsku Kaliningradzkim.

Pomysł zaglądał w jednym z dziedzińcem w Moskwie:

Ta sama idea jest już zawarta w przedszkolu

Od starych opon i kilka butelek mogą być wykonane jest słońce!

Jeśli mama i tata nie zawsze jest możliwe, aby dostać się do zoo, a następnie zorganizować mini-zoo w przedszkolu.

Działka przedszkole jest miejscem, gdzie bajki ożywają. Czerwony kwiat zasadzone przez same dzieci, a bohaterów bajki księżniczki-żaba wykonane z pomocą rodziców.

Buty i niepotrzebnych słomkowy kapelusz jest wszystko, czego potrzebujesz do konopi-Burly.

Kto powiedział, że herbata może być używany tylko do wody? Przecież jesteśmy w przedszkolu, a dzieci kochają zobaczyć w zwykłym veschyah niezwykłego.

Jeśli chcesz podzielić się interesujący punkt przyłożenia pomysły w przedszkolu, można wysyłać zdjęcia do naszego biura, zostaną one opublikowane na stronie.

Share →