Dokonywanie ogród własnymi rękami

Dokonywanie ogród własnymi rękami

Dokonywanie ogród własnymi rękami, a interesujących i ekscytujących zarazem łatwe. Grunty własne, jak każda nieruchomość chce zwyczaj patrzeć i inwestowanie własnych pomysłów, które mogą wyrazić i pokazać wyraźnie własny świat, nieoczekiwane, wyjątkowy i indywidualny.

Jeśli zdecydujesz się stworzyć ogród z jego własnymi rękami, może zalecić, aby skorzystać z jednego z pomysłów, które pomogą stworzyć wygodne, piękne i praktyczne projektowanie witryny. Z tego sposobu wytwarzania łóżka ogród może dokonywać żadnych modyfikacji i funkcjonalność.

Te łóżka może być wygodne dla Ciebie wysokości. Na przykład, można utworzyć tabelę o wysokości złoża, wysokość ta pomoże Ci bezpiecznie wykonywać swoją pracę bez konieczności schylania się. Wysokie grzbiety mają szerokość 1 metra, tyle wygodne, nie musisz być w stałym nachyleniu i wygodne podejście do łóżka z obu stron.

Przy tak głęboko, można zainstalować dowolną długość, to może iść od 1 – 6 metrów.

Biorąc pod uwagę te wymiary, można się zastanawiać, o ziemi. Nie martw się, na budowę wysokich łóżek potrzebnych jest dużo ziemi.

Dokonywanie ogród własnymi rękami – nie jest trudno zbudować wysokie łóżka są bardzo proste. Musisz zbić skrzynek bez dna. Materiał ten może być dowolny – Kulbiniec, żelazko, łupek. Na zaznaczone obwód kołki młotkiem i plecionek wierzby. Powstały łóżko wylać na ziemię, tak aby górna nie wystarczy, o głębokości łopatą.

Na dole, warstwa gleby może być nałożony kawałki zgniłego drewna, gałęzi drzew i krzewów, rozbudowany w gęstsze. Wysokość około 30 cm, po zawarciu warstwą ziemi, drewna stopniowo zaczyna gniewu. Top drewna włożyć trochę łopaty ziemię, a następnie wskazane jest położyć warstwę wiórów drewnianych lub wiórów o tej samej wysokości. Wystarczy, aby uspokoić ziemi wiórów.

Kolejna warstwa – topy, liście i trawę. A na górze, a ostatnia warstwa jest położony na podatny grunt, którego wysokość sięga około 15 cm.

Na te łóżka mogą być uprawiane w żadnej upraw ogrodniczych, rosną bardzo dobrze te rośliny, które kochają oddychającą i luźne gleby. W takiej gleby do wzrostu pomidory i ogórki oraz, dają obfite zbiory. Jesienią, kiedy usunąć wymarłe rośliny mogą oglądać jako czas dla wzrostu korzeni roślin przeniknęły prawie do dna.

Jeśli zdecydujesz się na wzrost roślin, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę wymagania każdej uprawy. Na przykład, łuk nie wymaga dużej ilości wierzchniej warstwy gleby, gdy marchew sprzeczne życzenia obfitych żyznej glebie.

Wysokie łóżka uzyskać najlepszy zasięg. Jeśli tradycyjne łóżka w temperaturze 0 ° C rano, wysoka temperatura powyżej łóżka + 3 + 4 ° C pozwala na przechowywanie ogrodu z wczesnym rankiem mróz.

Oczywiście wysokie łóżko, szybko wysycha, to musi być więcej i dużo wody. Należy również być okresowo karmić żyzną ziemię.

Jeśli chcesz, możesz nie tylko stworzyć projekt ogrodu, na takie łóżka mogą być uprawiane i kwiaty ogrodowe, jeśli zainstalować te łóżka przed domem, powinieneś wziąć pod uwagę wnętrze z dużymi szufladami.

Dokonywanie ogród – film:

Dokonywanie ogród własnymi rękami – zdjęcie :

Share →