Doktoranckie kiełbasa w domu

Doktoranckie kiełbasa w domu

Witam wszystkich

Miałem obsesję doktorskiej kucharza kiełbasy w domu.

To będzie trudne do uzyskania powłoki, jeśli nie są związane z branży mięsnej.

Zacznij od tego. Uważam, że dla Ciebie – to będzie najważniejsze. Można zamówić na rynku w dziale mięsnym, gdzie zrobić kiełbasę w naturalnej osłonce.

Teoretycznie, jeśli w ogóle, trudno będzie z muszli, możesz skorzystać z nylonową pończochę lub skarpety, ale niestety, nie ma przemysł produkuje obecnie. Nie mów o tym. Pamiętaj klopsy?

Markowy produkt.

Koneservnuyu wziąć słoik mleka skondensowanego w, wynikająca mielonego i umieścić w garnku z wodą (wody, aby być), zrobili termometr (rtęci) i gotować do 72 ° C w centrum 🙂 produtkami / gdzieś powyżej zavetritsya – po prostu odciąć. Przy okazji, kiełbasa jest szaro-zielony – kolory zwykłego gotowane mięso. Może być używany jako barwnik z buraków sok (jeśli dodać sok z buraków, nie zapominajcie, że jest to również woda, lista wody).

Oczywiście bardzo ważny produkt w gęstości upakowania osłony (form), ale tutaj będzie miała znikome. Najlepiej oczywiście używać powłoki. Nie staraj się używać powłoki z kiełbasy zakupione w sklepie – nie mogą być ponownie wykorzystane.

Prezerwatywy podczas gotowania może po prostu złamać go na raz, na przyszłość. ) / Ale w zależności od tego kursu. jeśli wziąć "silny" – Nie mogę się przełamać. Ale napalechniki co jest w apteczce – Nie wiem, jedzenie, czy nie. W ogóle, naprawdę, bardzo.

Mam teraz ze starej jednostki systemowej z komputera (z fanami) Tworzy suszarnię. Chcę założyć Basturma produkcji (szarpnął mięso). Ale sistemnik wieje ciepłe powietrze z siebie.

Należy rozmieścić jeden wentylator do suszenia został uruchomiony.

A zasilacz bez sygnału oregano będzie niemożliwe. Konieczne jest, aby zrozumieć, w jaki sposób i co i gdzie blisko dostać pracę zasilacza do pustej sistemnike. I weź blender (lodu zamiast wody), w których "Doktorski" powinno być 20-25% wołowiny premii, mięsa wieprzowego (lub z tyłu doradztwo szyi), mleko w proszku (nie biały, kawa, i 20% tłuszczu), jajka tam. Azotyny. bez niego.

Jeśli truciznę, to tylko sobie, gdyż nie tylko azotyn daje kolor, ale najważniejsze – zabić patogeny Ale jeśli mięso nie jest byle jak, to wszystko będzie dobrze. Zapytaj, zapytaj. jesteśmy zainteresowani, a jeśli wziąć fotografie – to będzie bardzo ciekawe.

I oczywiście, że jeśli noże w blenderze głupi, jeśli nie w jelitach lub nylonu, w przypadku, gdy. W skrócie można to w końcu przypominać kotlet

Share →