Dolar Drzewo (Zamioculcas): przesadzania roślin.

Dolar Drzewo (Zamioculcas): przesadzania roślin.

Afrykański gościem Zamioculcas szybko zyskał popularność wśród ogrodników domu. Narodowy wyraził uznanie Zamioculcas w jego „title”: „. Zamik” kobiecej „szczęścia”, „dolar drzewo” i czuły nick Drugi tytuł jest szczególnie silny wpływ na chęć pielęgnowania tego rodzaju źródło dochodów. Jak przesądni i szanowanych biznesmenów babcie nie poddać się takiej chęci. I, w każdym dużym budynku biurowego w siedzibie, w zwykłym skromnym mieszkaniu pyszni zagranicznego gościa.

Roślina jest kochany nie tylko ze swojego spektakularnego „wygląd”, ale także fakt, że opieka nad nimi jest proste. Zamioculcas może być zalecany dla początkujących, jak i bardzo zajęci ludzie, którzy są za górą przypadkach może zapomnieć do paszy lub wody roślin. Jedyną trudnością dla początkującego może przeszczep Zamioculcas.

Zalecenia dotyczące udanego przeszczepu:

– Gleby dla roślin powinny być lekkie, dobrze pozwala powietrza i wody.

– Lekko poluzować gleby, aby pomóc mały blok betonu.

– Na dnie naczynia muszą być powierzchniowych.

– Musi zapewnić otwory do odprowadzania wody w dnie garnka.

– Zamioculcas lepiej nie przesadzają i obsłużyć.

– Przeładunek musi odbywać się w okresie wiosennym.

– Podczas obsługi nie muszą w pełni pogłębić bulwy w ziemi. Powinny być widoczne na powierzchni podłoża.

Przeszczep po zakupie. Wystarczy nabyć zakład po okresie adaptacji (2 – 3 tygodnie), aby zostać przeszczepione, a raczej przekroczyć. Zakup tymczasowe pula nie bardzo nadaje się do przystojnego Zamioculcas. Ważne jest, aby wybrać odpowiedni pojemnik na rośliny.

Powinien on być ani zbyt wysoko, ani zbyt wąskie. W postaci zasady, najlepszym rozwiązaniem jest w tym przypadku wybór doniczki, który jest nieznacznie większy niż bulwy Zamioculcas, ale nie jest wysoka. Zaobserwowano, że gdy kraje z obrzeżem garnka roślin rozpoczyna dodanie wzrostu. Z wąską i wydłużoną puli będzie bardzo trudno uzyskać roślinę, czy jesteś gotowy do przeszczepu. Nie zaleca się do doniczek ceramicznych, są to rośliny mogą umrzeć z braku miejsca. Poza tym, wziąć je do przeszczepu byłoby prawie niemożliwe.

W przypadku plastikowych doniczkach, czy bulwy uprawy bardzo mało miejsca i otrzymać rośliny z puli bez uszkadzania go także nie będzie łatwe. Ale plastikowym naczyniu zawsze można po prostu wyciąć. Puli ceramiczne można podzielić tylko, ale system korzeniowy dolara drzewa będą nieuchronnie uszkodzone i roślina może umrzeć.

Postępowanie z młodych roślin powinny być przeprowadzane co roku. Młody Zamioculcas przeniesiona do puli, czyli nieco więcej niż poprzednia. W tej procedurze nie ma wpływu na glinianym pokój, w którym się wychował.

Świeże ziemi dodaje się do zdolności nowych naczyń.

Magazynowanie roślin dorosłych są odpowiednie, co 2 – 3 lata.

Handling starych roślin przeprowadza się w razie potrzeby. Na potrzeby tej procedury mówi zmianę kształtu doniczki z tworzywa sztucznego. Gdy dorośli bulwy dosłownie pęknięcie ściany garnka, próbując poszerzyć granice ich „mienia”, nagle stał się blisko, pilnie przejść zakład

Przy odpowiednich, regularnych przeładunków Zamioculcas rośnie dobrze i zawsze wygląda świetnie! Powierzchni ziemi w doniczce, można ozdobić keramzyt, żwir, małe kamienie lub dekoracyjne szklane kulki.

Watch Out! Sok z rośliny jest trujący, przeszczep powinien być ostrożny i używać rękawic.

Share →