Dom Przepisy Pyszne ciasto ze zdjęciem

Dom Przepisy Pyszne ciasto ze zdjęciem

Ciasto – deser, jest kluczem do wielu uroczystych wydarzeń: tort urodzinowy, tort weselny. Po tym wszystkim, dobre ciasto jest korona wakacje, wiele osób czeka na niego „, pozostawiając miejsce na torcie”. Dziś znaleźć recepty wakacyjne z pyszne ciasta ze zdjęciami nie jest problemem. Jest ich tak wiele, że oczy rozchodzą, składniki do nich, można powiedzieć, jest zawsze pod ręką.

Przepisy ze zdjęciami pyszne ciasta jest ciasto „Ringlet”

Niezbędne składniki do ciasta "Sudecka":

1. Ciasto. 4 cienkie szklanki mąki, 3 jajka, 2,5 szklanki cukru i śmietany (15-20%), kakao w proszku 1 łyżka, szczypta soli, sody oczyszczonej lub proszku do pieczenia.

2. Krem. kufel śmietany (20%), 1 szklanka cukru, wanilii do smaku.

Postępowanie:

Jajka z cukrem, dodać mieszaninę do mąki, sody oczyszczonej gaszone octu (najlepiej mieszać z sody i kwasu cytrynowego do mąki wymieszać) lub pół worka proszku do pieczenia.

Następnie wlać śmietanę tutaj i dobrze wymieszać. Konsystencja ciasta powinna być jak gęstej śmietany lub śmietany kremówki.

Trzecia część testu, aby postawić miskę i dodać kakao i dobrze wymieszać na gładką masę.

Od tego czasu, całkowita liczba badań powinna mieć trzy ciasta, które po upieczeniu będzie trzeba wyciąć wzdłuż (just got 6 ciastek).

Gotowe do wprowadzenia ciasto z kolei: biały i czekolady, smarowanie im śmietanę. Dwa ciastka białe i ciemne, pozostawić na "loki", Gdy ciasto jest zmontowane i dobre puch góry ciasto, kruszą pozostałe na małe tortille "loki" i obficie posypać ciastko.

Pożądane jest, aby zapłodnić torcie zaparzyć 3-4 godziny.

Krem do gotowania. z kwaśną śmietaną i cukrem waniliowym dodać, pokonać. Możesz dodać zagęszczacz do śmietany, ale bez śmietany jest dobre.

Share →