Dowiedz się płeć dziecka

Dowiedz się płeć dziecka

Jak wiemy, często wkrótce po ślubie w młodej rodziny podnosi kwestię uzupełnienia. I przyszłość młodych rodziców naprawdę chcesz wiedzieć, kto będzie w pierwszej rodziny: chłopiec czy dziewczynka. I znać płci dziecka przed poczęciem chcą. I to nie tylko uczyć, ale także w jakiś sposób znaleźć charakter płci ich nienarodzonego dziecka.

Chociaż, oczywiście, rodzice są jednakowo lubią wszystkich, bez względu na to, kto urodził się: a chłopiec i dziewczynka jeszcze tak chcę spróbować interweniować w sprawy własnego losu i wybrać płeć „Boga wyśle ​​kogoś.” I pragnienie pojawia się w wielu ludzi.

Nic dziwnego, że ludzie w swojej historii, opracowali wiele sposobów określania płci osoby, która będzie się urodzić. Jednym z najprostszych sposobów, aby określić płeć starożytnej chińskiej tabeli (tak, starożytni Chińczycy mieli podobne problemy).

Użyj tej metody, i dowiedzieć się o płci nienarodzonego dziecka może być na tej stronie naszej stronie internetowej. Aby to zrobić w poniższy formularz, trzeba będzie wybrać tylko dwa parametry: liczba pełnych lat będzie przyszłość matki w chwili poczęcia i miesiąc, w którym pojawia się koncepcja.

Po dokonaniu wyboru, kliknij „Dowiedz się płeć dziecka”, a drugi, nieco poniżej formularza można dowiedzieć się, kto jest bardziej prawdopodobne, należy się spodziewać ..

Wystarczy pamiętać, że opierają się na tej metodzie nie działa. Wszakże, jak to się mówi, „jeśli chcesz się śmiać Boga, opowiedz mu swoje plany :)”.

Wybierz wiek matki w chwili poczęcia:

Wybierz miesiąc poczęcia:

Share →