Dowiedz się szydełkować warkocz szprychy.

Dowiedz się szydełkować warkocz szprychy.

P Niemal całkowita w każdym kolekcji modnych wzorach musi zawierać wzory z różnych plecionek i warkoczy. Opcje dziania warkocz jest tak wiele, ale dobrą wiadomością jest to, że wszystkie z nich są z dzianiny na tej samej zasadzie. Po opanowaniu drutach prosty warkocz, można łatwo drutach warkocz o dowolnej złożoności.

Zatem, druty warkocze dla początkujących.

WŁAŚNIE przecięcia.

B ipolnyaetsya na równej liczby pętli, tak, że można je podzielić na dwie równe części, jeśli chcesz przejść przez pętlę (w naszym przykładzie, rozważamy „Spit połączony 6 pętli); wykonywanie przecięcia należy stosować obustronnie otwartej igły pomocniczego, w którym pętla jest przenoszony zakładkę. W zależności od położenia igieł na lub przed przejście operacji będzie miał skłonność do prawej lub lewej stronie. Skrzyżowanie, które mogą być proste lub złożone, są wykonywane w celu przechylić kosę w prawo lub w lewo.

Proste przejście na prawo.

B ipolnit kilka rzędów provyazyvaya przednie pętle ściegów, które przecinają i bełkot ściegu resztę pętli. Na wysokości celu do skrzyżowania, zrobić kopię pierwszych 3 pętle na igły pomocniczego na pracy.

B tie następne 3 pętle twarzy. a następnie podjąć pracę w pętli w pomocnicze igieł i dzianiny je stroną; Pętle mogą być bezpośrednio z dzianiny szprychy wspierających lub przenieść je do lewej igły.

D Aleja pętli na drutach wzór tkaniny do wysokości przewidzianej na następnym skrzyżowaniu. Podczas dziania tradycyjną liczbę warkocze rzędach pomiędzy przecięcia musi być równa liczbie pętelek, które tworzą plecionkę.

Proste przecięcia w lewo.

B na nachylenie mierzei poszedł w lewo, powinien znajdować się na wysokości zaplanowanego na skrzyżowaniu, aby kopia pierwszych trzech pętli po lewej mówił do igły pomocniczego przed pracy.

B tie następne 3 pętle twarzy, a następnie podjąć pracę w pomocnicze igieł pętli i dzianiny im twarz, zrobić kopię na lewej igły (jak na rysunku), lub bezpośrednio z dzianiny szprychy wspierających.

D Aleja drutach pętli Po wzór tkaniny do wysokości przewidzianej na następnym skrzyżowaniu. Lub do prawej na skrzyżowaniu przecięcia pomiędzy liczbą rzędów musi być równa liczbie pętelek, które tworzą plecionkę.

Druty warkocze dla początkujących będzie nadal badać w igieł dziewiarskich złożonej mapa drogowa oplocie.

Z hemi drutach inne wzory można zobaczyć na stronie do dziania wzorców.

F Eli Ci sukces!

Share →