Dowiedz się wystrojem w zaciszu domu, gdy są wygodne ...

Dowiedz się wystrojem w zaciszu domu, gdy są wygodne i jak chcesz.

Badanie samouczki wideo. Śledź ciekawy problem praktyczny, uzyskać konstruktywną krytykę ze strony specjalistów w celu wymiany doświadczeń z innymi użytkownikami i uczniów naszej szkoły, tworzyć własne Najlepsze Wnętrza .

Dowiedz się w naszej szkole w Internecie jest bardzo łatwe i interesujące:

Wybierz idealny sposób na naukę, aby Twoje wnętrza są lepsze:

Na naszej stronie jest jako interaktywne Kurs Wnętrz. Będziesz w stanie uzyskać niezbędną wiedzę bezpośrednio na stronie, a jeśli coś pozostaje niejasne, zawsze możesz zadać pytanie w komentarzach po każdym artykule, lub dyskutować na naszym forum pomocy z innymi użytkownikami, uczniów i nauczycieli szkoły.

Wraz z rozwojem serwisu, interaktywny kurs na samodzielnego projektowania wnętrza zostaną uzupełnione niezbędnymi lekcji w oparciu o opinie użytkowników.

Na naszej stronie można również pobrać Darmowe demo „Projekt wnętrz własnymi rękami. Mini-kurs „. W tym mini-kurs, który składa się z 7 samouczki wideo, rozebrane szczególne zasady projektowania i konstrukcji głównych pomieszczeń w mieszkaniu (domu). Z tego mini-kursu nauczysz się podstawowych zasad projektowania, który odbywa pokoje planowanie i projektowanie mieszkania (domu).

Przeczytaj więcej o mini-kursów można znaleźć tutaj.

Jak również pierwszym etapie szkolenia, kwestie wynikające z mini-kurs można dyskutować na naszym forum pomocy.

Edukacja wnętrz do określonego formatu, samouczki wideo odrabianiu lekcji, pytania i odpowiedzi, konsultacje z nauczycielami w specjalnej klasy dla użytkowników VIP zamkniętych.

Szkolenie odbędzie się w indywidualnym programie, zaprojektowany specjalnie dla każdego ucznia, w zależności od poziomu swojego przygotowania i stylu preferowanego wnętrza.

Share →