Drzewo z ziaren kawy stylowy wystrój elementu.

Drzewo z ziaren kawy stylowy wystrój elementu.

Obecnie produkt taki jak kawa, nikt nie będzie zaskoczony. On mocno zakorzenione w życiu codziennym. Niewielu z nas sobie wyobrazić poranek bez filiżanki napoju orzeźwiającego, pachnące. Jednak kawa pomoże nam nie tylko rozweselić, a one przenikać do innych dziedzin naszego życia. Uciekania się do pomocy kawy, można poprawić swoje zdrowie, zabiegi kosmetyczne, a nawet pozbyć się moli w szafie i być kreatywnym.

Dziś opiszę estetyczną stronę produktu, a mianowicie wykorzystanie ziaren kawy w dekoracji wnętrz. Jednym z elementów dekoracyjnych są różne estetyzacja rzeczy, czy to panele, wazony, świece. Na przykład drzewa z ziaren kawy będzie dobrze pasują niemal każdej powierzchni i wypełnić go z aromatem komfortu.

Drzewo z ziaren kawy i miejsce w wnętrzu Nowy Rok.

Czy zauważyłeś, jak bardzo zmienia się postrzeganie naszych zwykłych rzeczy, gdy pojawiają się w nowym świetle, zdobywania nowej formy lub treści? Z pewnością każdy czynienia z czymś takim w moim życiu. Wynik tego meczu będzie generalnie pozytywne emocje.

A w którym będzie obudzić chęć do realizacji czegoś podobnego.

Dzień wcześniej, od dzieciństwa ulubionym wakacje — Rok, zapraszamy do zapoznania się z techniką tworzenia jedną z głównych cech tego wydarzenia. Nasze drzewa z ziaren kawy – Choinka. To może słusznie zajmie należne jej miejsce w uroczystej dekoracji domu.

Taka rzecz jest dość samowystarczalna będzie wyglądać na półce w salonie, jadalni lub przyjmować swoich gości w korytarzu. A jeśli jest uzupełniony świece świąteczne, ozdobiony ziarna kawy, całościowego składu. Ci z was, kto spędza dużo czasu w pracy, będzie mógł wnieść ducha Bożego Narodzenia w atmosferze jego biurze.

DIY choinki wykonane z ziaren kawy.

Duch Nowego Roku i Bożego Narodzenia i rejestruje każdy od młodych do starych. Nie należy zaniedbywać go! Zaangażuj dzieci, aby stworzyć arcydzieło z ziaren kawy.

Ten zawód jest nie tylko korzystne dla rozwoju umiejętności motorycznych, ale także rozbudzić twórcze notatkę w sercu dziecka.

Do produkcji «Kawa» Choinek, musimy:

 • Arkuszy A4 z kartonu (brązowy);

 • nożyczki;
 • pincety;
 • klej «Kryształ Moment» lub pistolet do klejenia;
 • elementy dekoracyjne (kulki);
 • ziarna kawy;
 • wolnego czasu i trochę cierpliwości.

   

 •    Pierwszym krokiem będzie produkcja fundamentach naszego przyszłego odżywiania. Aby to zrobić, wziąć kawałek kartonu i formie stożka. Można eksperymentować z formatem papieru. To będzie zależało od wielkości drzewa. Karton kolor może być wszystko, ale do przyspieszenia procesu lepiej wziąć brązowy.

  Pozwoli to zaoszczędzić czas na wypełnienie luki między ziarnami.

  Rada: Edukacja może, jeśli to konieczne, brązowy gwasz farby lub wypełnić kawa mielona, ​​wstępne zmieszanie go z przezroczystego kleju.

  Teraz przejść bezpośrednio do pracy z ziarna. Można smarować każdego ziarna i klej nanosi się na podłoże, lub rozprowadzanie kleju w małych porcjach w podstawie i ma wzmocnienie ziarna. Rozpowszechniać ziarna kawy może być zarówno poziomo jak i pionowo.

  Konspektu ziarna pod różnymi kątami, można osiągnąć produktów pomocowych. Ziarna stosując różne stopnie pieczenia, nawet stworzyć wzór.

  Rada: Będzie szybciej, jeśli użyć pęsety i kleju-gun.

  Ostatnim etapem naszej kreatywności będzie dekoracja drzewo z ziaren kawy.

  Jak można stosować ozdoby:

  • perełki o różnej wielkości (jak w naszym przypadku);
 • pasma koralików jak wieniec;

 • koraliki, cekiny, cyrkonie;
 • mika i cekiny;
 • łuki i kwiaty różnych materiałów;
 • koronki;
 • wełny i pianki do symulacji śnieg, itp

 • W rezultacie, należy uzyskać o to drzewo kawy:

  Ponadto, można przykleić gotowy «kawa» Choinka na płycie CD / DVD — płyta włożona do otworu centralnego kija i podłącz go do garnka. Tutaj możesz pokazać całą swoją wyobraźnię.

  Praca z ziaren kawy oczywiście pracochłonne ćwiczeń, ale produktów wykonanych z tej techniki produkowane bardzo oryginalny, a świat wokół staje się bardziej interesujące i aromatyczne. Przeczytaj artykuł "tkania rurki z gazet "Dowiesz się w inny sposób, jak go spędzić z przyjemnością wolnego czasu.

  I w końcu, wybór «pomysły kawy» stworzyć unikalne gadżety dla Twojego wnętrza. Powodzenia!

  Share →