Dystonia. Który lekarz jest lepiej zająć?

Dystonia. Który lekarz jest lepiej zająć?

Zobacz także:

Dystonia wspólne rozpoznanie wśród kobiet, gdy nagle pochyla leń, rzuca się na zimno lub gorączka, moje serce bije jak osaczony lub koń zaczyna rozbijać przewodniczącego nagle pozbawione powietrza.

Ogólnie, „złe – Umieram dzieci.” Spowodowane przez „szybko” lekarz zapisuje diagnozy „dystonia” i radzi niepokoić żony wysłać biedną kobietę do leczenia „na wodzie”.

W rzeczywistości dystonii – to nie jest diagnoza, ale cały zestaw objawów wskazujących na zaburzenia równowagi autonomicznego układu nerwowego. Oznacza to, że, jak to było, bez choroby i objawy takie jak jest. Powietrze nie jest wystarczająca, ale nie na tym, że choroba utrzymuje się w płucach. Jakiegokolwiek bólu brzucha, ale nie choroba przewodu pokarmowego. Jest ból w sercu, ale serce zdrowe. I tak dalej. D.

Wszystkie typowe pacjentów z diagnozą dystonii „” wegetatywnego skarżą objawów często różni się od obszarów, które nie mogą być ograniczone do jednego z chorobą. Ortodoksyjni lekarze, choroba postrzegana jest jako wspólne dolegliwość, która dotyka jedną na trzy. Najprawdopodobniej lekarz przepisze badanie układu hormonalnego, lub udać się do neurologa.

Dlaczego neurolog? Jest jeszcze jedna rzecz wspólną u wszystkich pacjentów wegetatywnej dystonii – tym nadmiernego stresu emocjonalnego. I nie ma już potrzeby pomóc żaden lekarz, neurolog i endokrynolog lub terapeuta uczyć „pacjent” prawo do wypoczynku i nie dostosowanie się do wyczerpania nerwowego.

Jako opcja, warto spróbować alternatywnej metody leczenia, które może być połączone z corocznym ferii zimowych, a nawet sprawdzić się w Izraelu. Leczenie profilaktyczne w tym przypadku zawiera ilość programów diagnostycznych, z wysokiej rozdzielczości ultradźwiękowej tomografii komputerowej i wykończenia. Turystyka medyczna jest nowy termin, który został przywieziony do nas tylko z Izraela, lekarzy i lekarzy, którzy od dawna znany jakości leczenia.

Drogie i skutecznie, ale pozbyć się uciążliwego bólu życia jest o wiele droższe niż pieniędzy!

Share →