Działki: powrót kochany

Działki: powrót kochany

Zostawiłeś kogoś bliskiego? Jesteś na swojej dowcip: co teraz zrobić i jak się to z powrotem? Okazuje się, że w świecie, jak ty dużo, a jak każdy wie, walczy o swoje szczęście.

Będziemy starali się walczyć o jego używaniu magii, a mianowicie za pomocą skutecznego i popularny spisek, w jaki sposób powrócić do ukochanej.

Również dobry sposób, aby przywrócić ukochanej posiada działkę na jabłka. Aby to zrobić, oczywiście, trzeba wiary wielkiej siły, siły woli i piękne jabłka, które muszą być podzielone na pół. Następnie należy umieścić w centrum kawałek papieru, na którym wstępnie określić nazwę i datę urodzenia bliskiej osoby. Po tym połówki połączone, ligacji z czerwoną nicią i umieścić w słońcu.

Zatem koniecznie powiedzieć te słowa: «Jabłko wysycha i (nazwa) dla mnie Sohni», Po całkowitym wyschnięciu jabłka, to musi być dyskretnie ukryte w domu wybranym.

Jednak, zanim podejmie się każdej działki, należy przestrzegać pewnych zasad, takich jak słowa są wypowiadane szeptem pewny, że nikt nie słyszał. Czytanie działki nie należy wyrzucać ze swoich ważnych słów. I, oczywiście, nie jest to niezbędne do korzystania z takich nieruchomości tylko ze względu na ciekawość, bo grasz z uczuciami innych ludzi i jeśli nie jesteś pewien, czy jest to potrzebne, nie należy kontynuować. Przy okazji, za pomocą wykresów, nie możemy zapominać, aby umieścić ochronę. Dobre praktyki w tym zakresie będzie następna uroczystość.

Musisz iść i przytulić drzewo, które rośnie w pobliżu drzwi, a następnie przebić stalowy trzpień pierścień na palec i wycisnąć kilka kropel krwi z korzenia drzewa.

Spisek, aby znaleźć dobrą pracę

Jak oczyścić mieszkanie z negatywnej

Share →