Dzieci dla dwójki dzieci

Dzieci dla dwójki dzieci

Dzieci zazwyczaj podzielić przedszkola, jeśli mieszkanie nie jest wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich. Doskonałe jeśli bliźnięta tej samej płci, nie mają nic do ukrycia przed sobą, a jeśli jest to chłopiec, problemy i nie na wszystkich! Znacznie trudniejsze, jeśli dzieci różnej płci, więc nawet z namacalny różnicy wieku. Wszakże nawet bliźniacy dziewczyny czasami chcą niczego były takie same, a nie ogólnie!

I jak wiele problemów i skandali z uwagi na fakt, że brat czyta siostra blog! Aha, i czasami trudno jest rodzicom czasu. A co zrobić, aby osiedlić się w kuchni? Ale to nie jest opcja.

Oferujemy kilka opcji, że psychicznie wpływają na dzieci i pomagają wygładzić niedogodności mieszkania.

Wielkie wyjście byłoby podzielić pokój stały ekran, za którym po prostu nie można zobaczyć, co dzieje się w drugą połowę pokoju. Albo pomyśl o wewnętrznych ścian gipsowo-kartonowych.

Po drugie, niech każda połowa będzie mieć swój własny kolor, który stoi znak indywidualności majątku osobistego każdego z nich. Jest to szczególnie dobre psychologiczne sztuczki dla dzieci różnej płci, nawet jeśli połowa z pokoju zastrzeżone dla dziewczyn, będzie różowy lub cytryny, a dla chłopca, na przykład zielony, szary lub niebieski. I tapety nie martw się, nie ma nic strasznego, po prostu daj delikatny liliowy pół pokoju idzie w pastelowych niebieski lub zielony.

Uwierz mi, to nie będzie wyglądać dziwnie, ponieważ obszar zostanie podzielony w dwóch oddzielnych pokojach. I mebli jest naturalnie jednym wzrośnie na podstawie koloru lakieru i tapicerki nadaje się do wnętrza połowie. Ponadto, jest mało prawdopodobne, aby chłopiec go różowe kwartałach siostry, są patologicznie nie toleruje ten kolor! Tak więc, każdy będzie uspokoić, że nie atakując ich przestrzeń osobistą.

Cóż, jeśli rodzina oszczędzono takich problemów, a dzieci nie widzą problemu jest to, że żyją w jednym pomieszczeniu, a ponadto nie widać podziału terytorium i ukryć za parawanem. Świetny pomysł, aby zaoszczędzić miejsce. Dzieci mogą być odwrócone i wspinania się po drabinie do łóżka je tylko proszę! I co fajne dwupiętrowy stoisko zostawić dzieci, nie zapomnij, aby przypomnieć im o tym i pamiętaj, aby siedzieć tam z nimi! A tak na marginesie, praktyka pokazuje, że dzieci, które śpią w łóżka piętrowe, mieszkają razem mniej więcej walki. Innym rozwiązaniem jest nowoczesny pensjonat loft w wersji podwójnej, lub z obszaru roboczego, jest idealny do pokoju dziecięcego dla dwójki dzieci.

Różni się on od zwykłego łóżka piętrowe tak, że oprócz łóżka, co jest na górze, na dole jest przyjacielem czy nie ma miejsca na pulpicie, zestawy półek i szuflad na zabawki i przybory szkolne, a nawet miejsca dla gier. Kupując dwa łóżka, strych i nie trzeba kupić stoły i komody w tych łazienki nowoczesnej sypialni mini łazienką, jak to mówią „all inclusive”!

Rozwiązuje tylko problem z szafy. W Pałacu Woroncowa jest korytarz, w którym znajduje się 28 szafy dębowe, zabawne, że po przejściu przez ten korytarz, nawet nie zauważyć! Sekretem jest, że są one ukryte w ścianie!

Podobnie można rozwiązać problem w przedszkolu dla dwóch, dwie szafy ukrywa – pomieszczenie w różnych ścian, być może połowę pokoju dziecka i pobyt w szafie, dla wygody. On nie ma miejsca, a nawet dodatkowy powód do kłótni z wieszakami na ubrania lub brudnej koszuli zniknie!

Innym doskonałym sposobem na wyjście z sytuacji, w której wiek jest znacząco różny podział na strefy stosuje grę ekranem i miejsc pracy. Tak więc, gdy dziecko będzie grać starszy spadkobiercy mogą bezpiecznie prowadzić lekcji.

Mówiąc o tabelach. To jest najważniejsze. Psychologowie ostrzegają, dać dzieciom co najmniej podwójne łóżko zamiast koi lub podziału, ale nie wspólny stół!

Każde dziecko musi być tabela na lekcje i produktów, z szufladami, które przechowuje tylko swoje zeszyty, przedmioty osobiste, pudełka, koraliki i naklejki!

Aby uniknąć kłótni ze względu na fakt, że w połowie już ma spać, podczas gdy druga jest przeczytać książkę, oprócz ogólnego pułapu wynoszącego jasno świecące żyrandole umieścić każdy na lampę lub lampy podłogowe. A kiedy gaśnie światło całkowita i wokół domu oświadczył senny godzinę, ktoś może buntować się na ich terytorium, w tym lampy

Nasza rada jest, aby zaoszczędzić miejsce na łóżku, ale umieszczone w pokoju dzieci z dwóch tabel. Niech notebook starsze dziecko nie zna młodszych barwników, lub notebooka z inną dziewczyną naczynia poobijany szkoły brata. Każdy ma siedzieć przy biurku, zarówno prywatnego miejsca pracy.

Ale pamiętaj, aby zaprojektować pokój dziecięcy dla dwójki dzieci muszą być pewne elementy jednoczące, takie jak boiska sportowe, dzieci powinny rozwijać się razem i sport! A to nie działo się na liny walki lub poprzeczki, rozwijać się razem zestaw ćwiczeń, takich jak „Mary … Lepiej jeździć na piłki do masażu, jesteś dziewczyną i nie musisz duże ramiona, więc Igora na pasku, co musisz zrobić!”

Tak, mamy nadzieję, że będzie w stanie inteligentnie budować przedszkola na zasadzie „w niebezpieczeństwie, ale nie szalony”, a ponadto mogą uzyskać dodatkową przestrzeń w pokoju z pomocą naszych porad i niech masz duży szczęśliwą rodzinę!

Podoba się? Podziel się nim z przyjaciółmi!

Share →