Dziecko Beanie Knitting

Dziecko Beanie Knitting

Rozmiar Czapka dla dziecka 40. Będziesz potrzebować: 150g przędzy i druty № 3. gęstości tkania: kwadrat o boku 10 cm zawiera 11 pętli i 33 rzędów. Wzory: Szal powierzchni, wzór „skok”. Pattern „skok” przeprowadza się jak następuje:

Pierwszy rząd – kr. Pętla, człowiek. zł.

Drugi i czwarty rzędy – kr. dwie osoby. jeden PHI. pięć PHI. pętle strzelać bez provyazyvaya, mając wątek pętli 1 zawył. dwie osoby. zł. Pętla.

Trzeci rząd – kr. dwie twarze, a następnie przez jedną osobę. usunąć pętlę, a nie provyazyvaya. Gwint ma pętli, 5 twarzy, jedna twarz ponownie usunięte bez provyazyvaya, nici mają pętle, 2 twarzy, koralik.

Piąty wiersz – kr. dwie pętle końcowe, usunąć jedną twarz, 2 twarzy. Następne 2 ciągnąc wątek trzeba wybrać właściwe szprychy, rzucać na lewej igły i dzianiny z przodu w tym samym czasie z toru. Pętla. Znowu dwie osoby. pętli, pętla do usunięcia z przodu, dwa twarzy, kr. Pętla.

Wzór jest powtarzany w drugim rzędzie.

Już w sprzedaży było wielu piękne kolorowe i przędzy teksturowanej. Ta przędza dzianiny lepiej bez jakichkolwiek wzorów jak rozkład utworzonego w procesie dziania przez różne barwy lub włókien z uwagi na jego teksturę. Jeśli korzystasz z takiej przędzy, a następnie wyrzucić wzór na korzyść drutach pończoszniczych.

Praca na dziane czapki dla dzieci rozpocząć wykonywanie od góry (zob. na rysunku). Zbieramy szprychy 17 pętli. Rozpowszechniać pętlę w następujący sposób: sześć klinów na dwóch pętli w każdym (w pierwszej i szóstej klinów jednej z pętli – na krawędzi) między kolumny kliny separacji z jednej powierzchni pętli, która jest po złej stronie provyazyvaetsya bełkot pętli (te pięć kolumn).

Kliny pętli dzianiny pończoch ścieg, dodając jedną pętlę po obu stronach każdej kolumny do rozdziału w trzecim, siódmym, XI i XV ryadah.Posle numerem siedemnastym szprych powinno być 57 pętle. Od XVIII wiersz dzianiny 9 cali bez wzoru wniosku „kolec”, każda kolumna separacja musi być taka sama w uchu środkowym.

Dziewięć cali drutach wzór, przejdź do Szal drutach i dzianiny trzy centymetry. Pętla zamknięta. Teraz zespół napięcia i szyć wierzch kapelusza przed wzorca.

Wykonujemy skręcany przewód i pomponem i przyszyć je do góry. Przewód może być dołączony do Czapka dla dziecka za pomocą igły i nici w kilku miejscach, tworząc kilka pętli z jednego przewodu.

Zatrudnić sharfika pętli pętle powietrza 32, a następnie 28 czapek szyi (ciągnięcie do szwu pętle po 14 i 14) oraz pętli pętli 32 ponownie. Dzianina około dziewięciu cali pończoch ściegu i zamknąć wszystkie pętle.

Z reguły staramy się umieścić nasze dzieci w najbardziej piękne i praktyczne, i że wyglądają atrakcyjne i że były one wygodne. Na przykład, nosić odzież dziecięca pozwala dziecku być jednocześnie atrakcyjny wygląd i ubrania nie kolidują z ruchem.

Share →