Dziecko i mama - 33 tydzień ciąży

Dziecko i mama – 33 tydzień ciąży

Płód

W trzydziestym trzecim tygodniu ciąży palce dziecka wszystkie ręce i nogi pokryte są małymi rowkami, tak określonego wzoru na skórę. Dziecko może jeszcze znaleźć dużo miejsca w żołądku na salto i popychanie. Ale jest to niezbędne, aby zapewnić, że miejsce, staje się coraz mniej i jest już na trzydziestym czwartym tygodniu, Twoje dziecko nie będzie w stanie przewrócić na głowie i plecach.

Od tego okresu, dziecko szybko przybiera na wadze i rośnie. Już jego wysokości wynosi około trzydziestu cm i waga jest równa dwóm kg. Twoje dziecko teraz dużo śpi, więc nie przeraża go bardziej dźwięk. On już słyszy wszystko, co dzieje się w środowisku, co najmniej, słuchania, badania informacji, analiz, słucha tego, co czuje. Istnieją również sytuacje, w których dziecko może zobaczyć jakieś cienie. Zaczyna się wiele nauczyć, wszystko, co dzieje się wokół niego.

Aktywność poznawczą w mózgu jest silnie zwiększony.

Przyszła mama

Codziennie mother zauważył, mimo faktu, że w żołądku i tak duża, że ​​jest coraz bardziej. Szafa ponownie nie powiedzie się, ponieważ tak naprawdę nie mają nic do noszenia. Po trzydziestu tygodni ciąży lepiej kupić takie ubrania, które pozwala na wzrost wielkości wraz z brzucha i dziecka w nim. W tym czasie moja już nie denerwuje fakt, że matka dziecka może urodzić się przedwcześnie. Od trzydziestu trzech tygodniach mógł przetrwać na własną rękę, ponieważ termin ten wynosi siedem i pół miesiąca. Dziecko, które rodzi się w tym okresie, co do zasady, rośnie zdrowo i nie różni się od swoich rówieśników.

Lekarze będą oglądać go w pierwszym tygodniu, a wszystko będzie dobrze. Ale teraz są nowe lęki i ciąży – jak rodzić? Każda matka boi i był przerażony, aby wyobrazić sobie wszystkie te zdjęcia.

W odniesieniu do ogólnego stanu, matka powoli przybierania na wadze u dziecka, ale nie w tych ilościach. Normą jest czterech gramów tygodniowo, możliwe. Każdy ruch dziecka filcu bardzo gorąco, ponieważ jest tam mniej miejsca do tego celu. Czasami kopie spowodować silny ból. Wszystko zależy od tego, jak dziecko ma w tej kadencji i przygotowany do wyjazdu.

Ale sen nie stajesz się spokojniejszy, przyzwyczajony do lepiej po lewej stronie, tak wygodne. Jeśli kobieta rodzi po raz pierwszy, że w tym okresie brzucha może spaść mało, na drugim procesie narodzin tuż przed dostawą. Mama może poczuć się jak dzieciak, a czkawki bardzo ciekawy uczucie, to jest niebezpieczne dla obu stron.

Share →