Dziewiarskich hak tkaniny dla początkujących

Dziewiarskich hak tkaniny dla początkujących

Gdzie zacząć dziewiarskich hak tkaniny?

Z którego również chusteczki nauki startu? Oczywiście te, które najbardziej wzór. Knitting serwetki podjąć proste: irys, lilia i innych podobnych gatunków. Liczba zależy od grubości nitki haka.

Cieńsza przędza, mniejsza liczba haka.

Niezależnie od wzoru, wszystkie tkanki rozpoczęciem dzianie łańcuszek ściegów. W większości przypadków długość łańcucha 5-8 szwów. Po tym, pierwsze i ostatnie łańcuchy pętli są połączone polustolbikom.

W szydełkowania wszystkie połączenia i przejścia są wykonywane dokładnie polustolbikami.

Zwracamy się do dziania pierwszy wiersz. Na początku każdego wiersza, należy połączyć pętlę podnoszenia trzy powietrza. Obecnie związana z pierścieniem powietrza pętle kolumny bez nakida.

Wszystko, co musimy robić na drutach szesnaście stolyuikov.

Drugi rząd: to trzy pętle podnieść i dwa powietrza pętli dla wzorca. Następnie dzianiny dwie kolumny z nakida jednym polustolbikom u podstawy. Ponadto, z tylko jedną kolumnę nakida i potem dwa oczka łańcucha.

Następnie proces dziania serwetki wyglądają w ramach programu.

Rozszyfrowanie na szydełku schemat

Symbole na wykresie.

Punkt – pętla powietrza.

Półkole – polustolbik. Jest pełna pętla i druga bezpośrednio zasysane przez pierwszy.

Małe stick – bez nakida kolumnie. Wykonane dwa pełne pętle i blisko trzecią.

Trzymaj się z paskiem poprzecznym – kolumny z nakida.

Owale z kilkoma paskami wewnątrz – bujne bary. Oni są z dzianiny w następujący sposób: pierwsza kolumna dzianiny z nakida, ale nie to skończyć. Następnie tak dziać drugiej kolumny nakida nie wszystkie zamknięta pętla jest zamknięta podczas dziania trzecią kolumnę nakida. Wszystkie kolumny są dzianiny z jednej bazy.

Jeśli nie jest zjednoczona owalne poniżej, a następnie dzianiny niedokończone kolumn różnych kolumn bazy.

Trójkąt – pico. To pasuje tak: dzianiny łańcuch trzech pętli powietrza i podłączyć je do punktu wyjścia poprzez polustolbikom.

Na koniec ostatniego rzędu dziewiarskiej wykończenia łączący polustolbikom. Zostaw mały ogon, i odciąć nić i ukryć za pomocą igły z tyłu serwetce.

Mamy nadzieję, że nasz artykuł pomoże Ci nauczyć się szydełkować różne rzeczy!

Share →