Eklery z kremem (Przepis wideo)

Eklery z kremem (Przepis wideo)

Stworzył od konwencjonalnych produktów doskonale deser może tylko dania kuchni francuskiej. Jaskrawym przykładem tego jest ciastko z kremem tort. Ten słynny przysmak znany ludzkości od końca 19 wieku, dzięki francuskiego szefa kuchni Marie-Antoine Rack?

M. Zazwyczaj eclairs pieczone Ciasto parzone i są wypełnione kremem. Chociaż jako wypełnienie eclairs, można użyć oleju lub białka krem.

Szef kuchni Anton Ershov oferuje nam klasyczne ECLAIRS przepisu Ciasto parzone z kremem, czekolada wylewa na szczycie.

Aby przygotować ciasto na Eklery, następujących elementów:

  • masła 100 g.;
  • 1 szklanka mleka;
  • Mąki 1 szklanka;
  • jaja 4 szt.;
  • sól 0,5 h. l.

Do dekoracji eclairs używane:

  • czekolady 100 gr.;
  • cukier puder 2 łyżki. l.

Jak przygotować eclairs.

Anton Ershov stosowany w budyniu receptury. przygotowane wcześniej. Na tyle ciasta będzie potrzebować około 150 g śmietany. Liczba ECLAIRS jest około 20 sztuk.

Choux ciasto przygotowania do eclairs. Mleko i masło w rondlu na ciepło, aż masło się całkowicie rozpuści. Dodaj sól. Następnie dodać mąkę i stale mieszając trzepaczką, eclairs ciasta zaparzyć.

W ciepłej masy dodać jajka po jednym na raz i pokonać z mieszadłem. Ciasto parzone gotowy do rozprzestrzeniania się w worek ciasta i wyciskając paski na blasze, ułożonego papierem do pieczenia. Jeśli nie masz worek ciasta, można rozłożyć ciastka z łyżką.

Wyślij eclairs w piec piekarnika na 170 stopni przez 15-20 minut.

Eclairs gotowe wypełnić kremem. Aby to zrobić, za pomocą drewnianego patyczka będzie dziury w nich i napełnić kremem za pomocą specjalnej strzykawki lub ciasto torbę.

Pozostaje do dekoracji eclairs. Aby to zrobić, czekolady topi się w łaźni wodnej. Zanurz eclairs w rozpuszczoną czekoladą i rozprzestrzeniania się na talerzu.

Eclairs gotowe wysłać do lodówki na 10-15 minut do czekolady zamrożone. Jesteś posypane proszku eclairs cukru.

Nasze eclairs z kremem gotowe!

Wszystko dobry apetyt i pyszne dzień!

Ostrzeżenie! Dzwoniąc na te przyciski poprawia charyzma przyciąga pieniądze i spalić kilka dodatkowych kilogramów!

Share →