Elastyczne buty w domu

Elastyczne buty w domu

Poznaj człowieka, który w swoim życiu nigdy nie spotkało się z problemem nie do końca odpowiedniego obuwia jest chyba niemożliwe. Nawet jeśli zakup butów człowieka wydaje się całkiem właściwe, w procesie skarpetki buty mogą zacząć masować stopy, albo kilka godzin ciągłego noszenia staje się mocno, jak tylko nogi puchną. Niektórzy w tym przypadku może zrezygnować gorące ulubione buty na rzecz bardziej wygodne, ale mniej słodkie serca parę mokasynów, ale niewielu wie, że buty mogą być rozciągnięte. Oraz zwiększenie buty nie muszą pracować w sklepie obuwniczym, można Buty rozciągnąć dom.

W związku z tym, jak to zrobić prawidłowo, a ten artykuł poveschena.

Sposoby rozciągają buty w domu

Rzeczywiście, istnieje wiele sposobów, w jaki sposób zwiększyć swoje buty. Jednym z najprostszych i najbardziej popularnych sposobów, aby rozciągnąć buty to: buty, buty lub inne buty muszą się zamknąć wnętrze mokre lub alkoholu, że nie jest trywialne wódki. Następny obuwie dostarczone nogi i płynne nawilżające ma ten sam szczyt. Takie buty musi oczerniać nasączoną o jedną lub dwie rano.

Pomoże to rozciągnąć na wymiar i utrudniają części miękkie.

Inna metoda rozciąganie obuwia, przy okazji, dość prymitywne, raznashivaniya jest, że tak powiem, przez mokre skarpety. Właściciel pary butów, które czuje, nie jest całkiem wygodne skarpety wełniane umieszczenie mokre. Następnie, odpowiednio, buty i kapcie. Skarpety lepiej zanurzyć w gorącej wodzie, ponieważ jest giętki buty do ciepłej wody.

Po przejściu w tym „dress” na jakiś czas, właściciel buta będzie osiągnąć to, co buty będą stanowiły nogi i nie będzie naciskać.

T Reti sposób zwiększyć rozmiar buta tylko nadaje się do butów skórzanych. To polega na tym, że buty, które mają się rozciągać, zalać wrzącą wodą. Odprowadzany nadmiar wody, a gdy buty trochę ostygnie i przerwy w jej buty do całkowitego wyschnięcia. Dlaczego ta metoda ma zastosowanie tylko do skórzane buty? Bo tylko skóra może wytrzymać tak agresywne działania. Buty wykonane z innego materiału, nie może być rozwód.

Tak, wiem! To może być rozciągnięcie, ale, niestety, to straci swoje dawne piękno.

Wszelkie buty mogą być rozciągnięte przez specjalnie stworzony dla tego sprayu lub pianki, które można kupić w sklepie obuwniczym, supermarkecie lub w specjalnym dziale na mistrzów obuwia. W tym przypadku, buty posypane i pchnął pozyskiwał fundusze na noszach (zwykle w postaci drewnianych bloków nogi). Oczywiście, należy również kupić nosze. Jak to było już możliwe, aby zrozumieć, metoda ta wymaga pewnej kosztów. I mniej ekonomiczne niż trzy metody wymienione powyżej. W zasadzie, w tym przypadku, nie można umieścić buty na specjalnej podkładce i włamują się na własną rękę.

Pozwoli to obniżyć koszty.

Jeśli kupił buty, które niewiele kruszy, to nie martw się. Te buty mogą być nieco odcinka, używając dość prosty sposób. Oni są naprawdę proste, a jego całkowita waga jest bardzo ekonomiczny. Ale nie należy zapominać, że buty naciągnąć na własną rękę, będzie można maksymalnie połowę mniejszy.

Więc buty, które są bardzo małe, nie warto kupić.

Share →