Eleganckie damskie kostiumy są prawie zawsze niech ich ...

Eleganckie damskie kostiumy są prawie zawsze pozwala jej właściciel wyglądają niezwykle kobiece i sexy, tak nowoczesny fashionistka każdy nowy sezon uzupełniać codzienne szafa odpowiednie modele stylowych zestawów.

W nowym sezonie garnitury moda 2011 kobiet nie przeszły żadnych radykalnych zmian. Kolorystyka jest nadal zachował swoją zwięzłość i powściągliwości: opiera się na różnych odcieniach brązu, niebieski, czarny i szary.

Ale w tym samym czasie, nowoczesne fashionistka może sobie pozwolić, aby wybrać kostium winnego, czerwonego lub musztarda kolor. Tworząc swoje zupełnie nowe style prowadzące projektanci czerpali inspirację z dziedzictwa lat 70., 80. i 90. ubiegłego wieku.

Na przykład, utalentowany projektant zapożyczone z branży mody 70 wąskie kurtki i spodnie, spódnice szerokości ołówka i kurtki z nakładkami, 80s mody inspirowane kurtki z masywnych ramionach i spódnicy z zapachem.

Niezapomniana atmosfera lat 90. na wysokie wybiegach mody przyniósł stroje wykonane w duchu minimalizmu z dość ascetycznym kroju.

Najkorzystniejszym tkaniny stworzyć modne stroje 2011 są gęste materiały o żądanej tekstury, dodając włosy, chociaż jego znaczenie nie jest stracone i tweed i aksamitna w dotyku i aksamitna w dotyku i, oczywiście, cienka skóra.

Garnitury damskie Moda 2011.

Nowy rok 2011 jest prawie taka sama forma utrzymuje te same style, które były istotne Pantsuits w minionym roku: szerokie i wąskie spodnie, spodnie ze strzałkami formalne i spodnie bananów.

Fakt ten stanowi demokratycznego poręczne dzisiaj, niezależnie od rodzaju kształtu każda kobieta może wybrać dla siebie najbardziej odpowiedni model, który jest dość dyskretnie podkreślają korzyści z kobiecej sylwetki i ukryć pewne wady zewnętrzne.

Smukłe i wysokie fashionistki z prostokątnych kształtów są bardziej odpowiednie spodnie typu sylwetki, owalne, przez który można odwrócić uwagę od bardzo szerokich ramionach, rozszerzenie wizualnie biodra.

Sam styl spodni jest idealny dla kobiet, które wizualnie przypomina cerą odwrócony trójkąt.

Niska pani z doskonałego typu figury – „Klepsydra” to świetnie wyglądają w klasycznym Prosty krój spodni i szerokie spodnie maksymalnej długości, które przychodzą na podłodze, całkowite zamknięcie nogi. Podobne Pantsuits można znaleźć w nowych kolekcjach Rebecca Taylor i Louis Vuitton.

Cóż, szczęśliwym posiadaczem długie i smukłe nogi mogą bezpiecznie kupić legginsy, że oferują one Briony, Amanda Wakeley i Burberry.

Jak bardzo modne alternatywą jest zdecydować się na garnitury z bryczesy i szorty, które są zalecane, aby wypróbować nowy sezon 2011 Salvatore Ferragamo Dolce Gabbana i.

Modnych kobiet, które chcą być trendu, należy zwrócić uwagę na pantsuit z Giambattiata Valli, wykonana jest z prądu w nowym sezonie czarnego aksamitu, nie może być jednak zainteresowani w klasycznym garniturze Givenchy i elegancki zespół Bottega Venetta.

Zainspirowany latach 80. ubiegłego wieku wykazały PaulJoe garnitur klasyczny spodni, ozdobione oryginalnym porządku wzór różowy-szary kolor, a Chado Ralph Rucci przedstawiane z kombinezonu rozwodów w postaci wzorów, które są dość elegancko w połączeniu z metalicznym odcieniem spodni.

Trudno jest wyobrazić sobie bez pasków Pantsuits lub komórek – nowy sezon nie był wyjątkiem: Brioni, Akris, Chris Benz, Dries van Noten prezentowane wystrój niezwykle bogaty wachlarz stylów.

Odzież damska pasuje z spódnic 2011.

Jedną z najbardziej uderzających trendy w modzie 2011 strój biznesu stały krótkie spódniczki. Ta sama zasada odnosi się do długości sukni, w połączeniu z płaszczem.

Sylwetka spódnicy nie ma podstawowych wartości – tak długo, jak nie obejmuje kolana. Przy okazji, spódnice ołówkowe spódnice i okład spoczywa w połączeniu z kurtek, które mają wiele zaokrąglona linia ramion i objętości.

Dom mody Chanel w nowym sezonie w 2011 roku przedstawiła szereg kostiumy z sukienki i spódnice. Należy zauważyć, że brand mody pomimo wszelkich obecnych trendów wprowadzono produkty, które były znacznie poniżej kolana.

Dzianiny elastyczne i dziane garnitur spódnica z interpretacji mody Chanel wygląda dość surowo, poza tym, wiele modeli całkowicie pokrywają kolana.

Jak wykazano spódnice głównym Zakład jest na kombinacji różnych fakturach i tkanin, zwłaszcza w nowych modelach kolekcji przejęcie, ozdobione szlachetnym futra, które jest dość harmonijnie urządzonym spódnicę, podkreślając główną linię podziału sylwetka i dekoracji.

Giorgio Armani zaprezentował swoją nową kolekcję garniturów kobiet, w którym udział wzięło spódnice szyfonowych z plisami i zasłony lub spódnicy w kształcie trapezu. Podstawową zasadą autora: bardziej wyrafinowane krój spódnicy, ostrzejsze i musi być ograniczony kurtkę i odwrotnie, odpowiednio.

Na przykład, jeśli spódnica jest bardzo surowe cięcia i nie ma żadnych jasnych elementów dekoracyjnych, Armani radzi ją nosić kamizelki z asymetrycznych zamek lub kratę kurtki.

Wielka Bambus i Dooglas Hannant w 2011 roku zaleca bardzo prosty rodzaj alternatywy dla ścisłych spódnice – spódnica tulipan. Ponadto, nie mniej modne odkrycie w nowym sezonie będzie niezwykle istotne Costume: kurtkę męską i kobiecą spódnicę.

Share →