Eleganckie i świąteczne letnie sukienki z szyfonu.

Eleganckie i świąteczne letnie sukienki z szyfonu.

Co zwykle kojarzy lato? W jasnych barwach, słońce i morze, zwiewnych sukienek i światła. Długie lato, elegancki i uroczysty, suknie wieczorowe z szyfonu, w pełni odpowiadają tej definicji.

We wczesnych kolaży niniejszego artykułu – najbardziej eleganckich i pięknych modeli sukienek z kolekcji lato powietrza 2013, na stronach nowego katalogu francuskiej marki Orna Farho. Łączy ich urok i styl, typowy dla modeli wszystkich projektantów w Paryżu.

Jasne i kolorowe wydruki szyfon tkaniny, aby te modele świąteczny i beztroski letni odcień. Długa, szeroka spódnica, styl „polusolntse” lub „rok”, zapewniają swobodę ruchu i światła, latające chód. Bezpłatne krój gorsetu z rękawami lub bez, lub z fałdy draperii, czujesz się komfortowo w gorące lato w mieście czy na wakacjach nad morzem.

Te trzy modele, z tej samej kolekcji, stworzony tylko do wypoczynku letniego. Sukienka z kwiatowym nadrukiem, z odkrytymi ramionami, ale długimi rękawami, niezbędnego wieczorem, a model sukienki na cienkich Britela i pełnej spódnicy – klasycznej letniej sukience.

Dwuwarstwowa sukienka z szyfonu jasne, z drapowaniem na pasie i rękawach stylu „nietoperz” – wygodne i praktyczne, nie tylko do rekreacji, ale również w mieście.

Cztery sukienki z letniej kolekcji Orna Farho, biorące udział w tym kolażu – złożone w kroju i szycia. Są one połączone z dwóch rodzajów tkanin, które wzajemnie się uzupełniają: przezroczystego szyfonu z nadrukiem i tego samego koloru, ale bardziej gęsta konsystencję, jedwabiu. Dlatego modele te można przypisać więcej na suknie wieczorowe, niż inteligentny.

Ale czym są – z rękawami, co czyni je uniwersalnym. A jeśli masz powód, by wyglądać bardziej szykowny dzień niż zwykle, pasują idealnie.

Dla modeli elegancka sukienka szyfonowa letnich typowych odkrytymi ramionami lub z tyłu, w połączeniu z długim puszystym spódnicy. Aby gorset sąsiadujący sylwetkę lub szczelne i właściwości plastyczności szyfonu stresu za pomocą różnych materiałów.

W modelu, długa suknia z stanik stanik, który został zaprezentowany w swojej letniej kolekcji Kelvin Klein, szeroki draperii znajduje się w centrum stanik, jak również pasa drapowana spódnica i top. W rezultacie, przy względnej części minimalizmu był bardzo elegancki model. Mimo, że jest to dość trudne do wykonania – na stanik wyglądało idealnie, wykorzystywane są kubki fiszbinami.

W modelu z pomarańczowo-żółtym nadrukiem, draperie skupić się na trójkąty stanik. Cechy ubierać – „amerykański armhole, build-to-pasa spódnicy, pozwalając na bardziej soczysty, szeroki pas z gumek, co zapewnia lepsze dopasowanie głęboką ranę na plecach.

Szyfonowa sukienka model właśnie wyszedł „American armhole” stałe stoiska kołnierz, draperie, pochodzące z niej, ozdobić gorset. Fuksja sukienka z zapach z gorsetu, może być opcja Suknie wieczorowe lata. Draperie, sięgając od ramienia zapewniają objętość klatki piersiowej, za pomocą zapachu można regulować obleganie stanik i głęboki dekolt, szeroki pas podkreśla talię i pięknie łączy górną i spalony spódnicę.

Chaber niebieski strój ciekawe niezwykłe połączenie przejrzysty i lekki denim górnej i szyfonu sukni w tym samym kolorze, ozdobione cekinami. W praktyce model ten – sukienka-suit. Ale wygląda ciekawie.

Przez lata szyfonu sukienki je tak, aby były bardziej oryginalne i często korzystają z wielowarstwową asymetryczną dolną linię jako model po prawej stronie. W tym przypadku, można uszyć sukienkę bez okładzin: stosować 2-3 spódnice z tkanką podskórną, różnej długości.

Uroczysty i wieczorne letnie sukienki z szyfonu.

Letni wieczór, czy jest uroczystość lub spotkanie towarzyskie, chcesz być w eleganckiej sukni, które podkreślą kobiecość, harmonia, kruchość. Modele z kolekcji Orna Farho dać tej okazji ci. Długie spódnice do podłogi, dostosowane na ukos, jak w modelu szmaragdu, plastikowe Slinky biodra, mieszczących się w miękkie fałdy i głębokim dekoltem zademonstruje opalenizny.

W modelu, szyfonowa sukienka długa prawa, szczupła bioder podkreśla górną sąsiadujący sylwetka, która wciąż spódnica styl „polusolntse.” Ciekawostką, naśladując lewy rękaw, „polusolntse” uszyta z szyfonu przekątnej staniku iz powrotem. Model I szyte swojego klienta, pozostawiając jego prawa ręka zupełnie nagi, bez stanika uzupełnianie z ramiączkami.

Góra sukni wyszedł cięcia z małą drapowaniem na biodra w lewo.

Jednym z trudnej szyła mi sukienki, w ostatnim miesiącu, był modelem wielowarstwowej szyfonu sukni z krótkim przednim i tylnym długości maksymalnej spódnicy. Nie wiem, w jakim katalogu studentów kobiet znaleźć te modele, ale ich balu z okazji ukończenia szkoły, chciała być w oryginalnym stroju. I modele balowej podium delikatne kolor jej nie odpowiadał.

Stanik stanik Wymieniłem z zasłonami na stanik, i trzymać mocno strój, wykonany pasek szerokości 4,5 cm, prisborennye na ramionach i ozdobione kryształkami. Zdjęcie gorsetu nie wygląda bardzo ładnie, ale dziewczyna na jej rozmiar piersi D, po prostu w porządku. Nie widziałem, niestety, i małe kryształy, które zdobią pasy i draperie.

Trudno było zachować równoległość każdego podkładu i warstwy szyfonu – jako „kłamstwo” skirt- „polusolntse” na dolnej linii, gdy jest to praktycznie niemożliwe do ustalenia. Zawsze trzeba wyrównać dno, po całkowitym prasować sukienkę i szyte szwy boczne. Wypadało 2 przed musimy określić optymalną ilość gorset i długość każdej warstwy.

Dla letni ciepły wieczór można iść model długich sukienek z lekkiego szyfonu z kwiatowym nadrukiem. Jeśli spód nacięcia strój warkocz okazuje montażu na sylwetce bioder rozciąga się na dnie falbanki światła. Ubrać-line spódnica w stylu „wycięte polusolntse.”

Stanik może być w stylu minimalistycznym, lub za darmo.

Model sukienki balowej firm z szyfonu, z bustier low-cut gorset i bujną długiej spódnicy – jest to „klasyka gatunku.” Modny pozostaje duży kwiatowy print, jasny kolor przejścia w stylu zorzy polarnej lub gładka i nie tak kontrastowe.

MONO model kolorów lato suknie wieczorowe szyfonowe mogą być nasycone kolory: fuksja, różne piękne odcienie zieleni, niebieskiego, mody jagód. Zasłony mogą być nie tylko na sukienki gorset, spódnica i.

Bujne spódnice z „słońce w stylu” lub „polusolntse” harmonii stanik z drapowana, który tworzy głęboki trójkątne wycięcie. Wycięcie na plecach może być taki sam kształt lub wirowania pozostaje otwarta. Smukła figura podkreśla szeroki pas pod biustem lub pasa.

Modele te świetnie wyglądają zarówno z szyfonu z jasnym nadrukiem i jeden kolor.

Sukienka, ozdobiona kryształkami, zawsze postrzegane bardzo uroczysty. Szyfonowa z cekinami, które tworzą złożony wzór samo w sobie jest tak piękna, że ​​cięcia sukienka może być bardzo proste: długą spódnicę, cięcia na ukos, z kompaktowej formie dopasowany stanik.

Długa suknia w kolorze czarnym, aby pomóc w każdej sytuacji. Bieganie model szyfonu wyglądać elegancki i piękny jak model na podium. Szyfon jest doskonale połączone z delikatną koronką, która może ozdobić gorset i tył sukni.

Model ten wykonany jest z czarnego szyfonu, moim zdaniem, uniwersalne.

Ta sukienka może uzupełnić garderobę dziewcząt i kobiet 35-40 lat, jeśli utrzymuje szczupłą sylwetkę. To samo można powiedzieć o modelu drugiego sukni, poprzez cięcia w talii. Konserwatywny strój jest przesunięty do głębokiej dekoltem na plecach.

Niech słoneczny, lato, będzie dla Ciebie w tym samym powietrzem i jasne jak te modele są elegancka sukienka szyfonowa!

Możesz być zainteresowany w artykule:

Share →