Erase dół kurtkę w pralce poprawnie

Erase dół kurtkę w pralce poprawnie

21:41

Podczas mycia pióro ich zaleca moczyć. Korzystanie z usuwania plam, a przed szczotki powinny być traktowane w specjalny zanieczyszczenia miejsce: kołnierz, kieszenie, mankiety i łokcie, ręce, itp Dziś będziemy rozmawiać o tym, jak zmyć kurtkę w maszynie.

Należy pamiętać, że podczas prania w pralce w dół pierza łóżko może wkroczyć w grudki, które następnie w podziale tak ciężko. Jest to szczególnie powszechne w przypadku usunięte normom rzeczy. Niska jakość dół kurtki i wypełniacza może być powodem, że myć w pełnym uszkodzenia produktu.

Tak, jak prawidłowo myć dół kurtki w maszynie. Aby zmyć kurtkę zaleca się wybór delikatnych w temperaturze nie przekraczającej 30 ° C jest również warto skorzystać z dodatkowego trybu płukania i 3-4 razy, a także na delikatnym cyklu. Aby zmyć kurtkę lepiej wybrać specjalny środków płynnych.

Przed przystąpieniem do mycia w dół kurtki trzeba przygotować – zamknąć wszystkie suwaki i przyciski, a następnie okaże się produkt na lewą stronę. Czy moczenie! Na zaleceniach wielu producentów w dół kurtki do mycia pralki należy dodać trzy piłki tenisowe.

Podczas prania będą strzelać w dół w dół, więc nie tworzy grudek. Oni są konsekwencje niewłaściwego mycia dół kurtki oraz powody, dla których produkt pochodzi w ruinę.

Aby przezwyciężyć kurtkę po praniu, można użyć pewnego trybu pralki, ale trzeba postawić minimum prędkości wirowania. Tenis kulki w tym samym czasie, aby wydostać się z samochodu nie jest konieczne. Jeśli w trybie wirowania pralki nie jest obecny, może być dokładnie płaszcz powiesić niego tak, że szkło wodne sam.

Wciśnięcie kurtkę w dół, należy powiesić na wieszaku, wieszaków i pozostawić w ciepłym miejscu do wyschnięcia. W czasie upałów kurtka mogą bawić się na ulicy, ale nie w bezpośrednim świetle słonecznym. W żadnym przypadku nie mogą być suszone w dół kurtki na grzejnikach.

Proces suszenia – długotrwały proces i wymaga cierpliwości, jak kurtka dół musi być okresowo wstrząsnąć. Czy energicznie i często pożądane kurtkę w dół wygląda dobrze w końcu.

W niektórych nowoczesnych pralek mają sposoby suszenia, które mogą być wykorzystane do suszenia i na dół kurtki. Nie suszyć w dół kurtki, stwierdzono go w koc lub ręcznik, jak nie ma cyrkulacji powietrza. Właściwie wykonywania prania dół kurtki po raz pierwszy, wszystkie jego późniejsze mycie nie wydają już tak trudne.

Teraz, gdy wiesz, jak prawidłowo myć dół kurtkę w pralce.

Share →