Esterhazy przepis na ciasto na Walentynki

Esterhazy przepis na ciasto na Walentynki

Esterhazy był słynny węgierski polityk, arystokrata. Historia milczy o tym, jak wpadł na ten przepis, lub po prostu lubi to ciasto. Niektóre źródła podają, że to ciasto po raz pierwszy przygotował sądu kucharz w syna urodziny. To nie jest tak ważne. Ale faktem jest, że migdałowe ciasto z eleganckim wyglądem i elegancki, wyrafinowany smak, został nazwany na cześć księcia Esterhazy.

Jeśli przygotowanie to ciasto dla bliskiej osoby, na przykład dzień Walentynki. w centrum, można umieścić czekoladowe serca. To może mieć swój własny, ogrzewanie formy metalowej na ciasteczka w kształcie serca i ścisnąć go za pomocą serca wykonane z płytek z ciemnej czekolady

Przepis na ciasto podejmowania

Brohus mówi:

Nie dziwi, że restauracja zapisać i umieścić orzechy zamiast migdałów, migdałów go będą droższe.))), a pierwszy zwykle ciasto migdałowe!

Mamy pieczone z żoną, tak jak tu jest napisane. dla naszej małej wielkości rodziny ciasto było w porządku. Jeśli goście będą zaskoczeni upiec więcej.

Teraz jest to nasze ulubione ciasto! ani żadnych porównań z sklepów, restauracji, tylko w domu! pieczone i jedzone z miłości w gronie najbliższych!

Share →