Europejskie kwiaty cyklamen latem

Europejskie kwiaty cyklamen latem

Cyklamen Europa

Cyklamen Europa, lub inne jego nazwa cyklamen purpurowy, wyróżnia się wśród innych roślin ze względu na swoje piękne kwiaty wewnętrznych. Rzadko Kwiaciarnia w stanie oprzeć się ich urok. Podobne motyle kwiaty wydzielają przyjemny zapach.

Każda roślina w sprzyjających warunkach, może produkować około pięćdziesięciu kwiatostany.

Obecnie nazwa Europejski wyłączone z zakresu nazw botanicznych i dotyczy tylko cyklamen purpurowy.

W przeciwieństwie do europejskich cyklamenu z jego krewnych, ale raczej przydatnych cyklamenu perskiego. jest kształt i kolor liści jest nudne dane srebra, znajduje się na ciemnym kolorze zielonym. Spodnia liści pokrytych fioletowe plamy. Cyklamen bulwy Europejska formularza z proliferacji bulw potomnych, które nie jest w cyklamenu perskiego. Roślina nie jest na emeryturę, więc odnosi się do wiecznie zielonych roślin doniczkowych.

Inne różnice można przypisać Kwiaty są małe, fioletowo-różowy kolor. Kwitnienia cyklamen tego typu zazwyczaj rozpoczyna się na początku lata i trwa do połowy jesieni.

Cyklamen Europejska przetrwa dobrze na parapetach, gdy temperatura otoczenia jest około osiemnastu do dwudziestu stopni. Wilgotność woli niskie. Houseplant podlewania powinna być dokładnie nad ziemią, ale bez upadku na liściach i bulwach. Optymalna częstotliwość podlewania zależy od sezonu: w lecie regularnie, ale nie ma żadnych luksusów, a zimą podlewanie jest zmniejszona, ale nie całkowicie.

Podlewanie jest pożądane stosowanie wody w temperaturze pokojowej lub nieco cieplejszy. Nadmiar wody ze studzienki do usunięcia.

Kwiaty Cyklamen Europejskiej

Cyklamen Rozmnażanie następuje poprzez jego europejskiego bulw. Nie można pominąć dla przeszczepu. Bulwy są oddzielone bardzo łatwo. Istnieją inne sposoby, z nasion i przez oddzielenie łodygi. Ten ostatni sposób jest bardziej skomplikowana, ponieważ może to w sposób niezamierzony spowodować uszkodzenie roślin, a zatem zniszczyć.

W zimie, liście opadają może cyklamen Europejskiej, ale z nadejściem wiosennych dni roślin szybko zyskać siłę i pokryte nowe liście.

Jednym z największych wyzwań, gdy rosnące cyklamen w domu jest niespodziewana śmierć kwiatu. Wcześniej, łodygi kwiatowe i liście są miękkie, zgniją. Powodem tego jest prawie zawsze na zwilżanie gleby w doniczce.

Nie można tolerować roślin i kiedy na wierzchu robi się mokro bulwy. Należy również zapewnić dobry drenaż w doniczce do bulwy nie gniją, ponieważ w tym przypadku, chyba że cyklamen będzie niemożliwe.

Zakażenie cyklamowy lub pająk roztocza. Z liści klęsce cyklamenu Europejskiej zaczynają się zwijać i żółkną. Kwiaty są zdeformowane.

W tym przypadku, wymagają pilnego leczenia za pomocą wszelkich środków o właściwościach roztoczobójcza.

Share →