Fałsz: miód pieczarkowy siarki-żółty. Strzał Fotek. Jaka jest różnica szacunki lokalizacji ...

Fałsz: miód pieczarkowy siarki-żółty. Strzał Fotek. Jakie są różnice i przedstawić fałszywe szacunki lokalizacji.

Na grzyby wiosennych (Armillariella mellea) może być mylony z fałszywymi grzyby, grzyby, zwłaszcza siarki-żółty (Łysiczka trująca). (Możecie przeczytać o kontynuacji artykułu jesienne grzyby .) Dlatego konieczne jest, aby znać swoje charakterystyczne cechy, a nie do cięcia niejadalne grzyby pomyłkę. Spotkali się w lesie grzyby, należy zwrócić uwagę na następujące punkty:

Na fałszywej miodu (miód pieczarkowy siarki-żółty, Łysiczka trująca).

Czapki Kolor agarics prawdziwy miód zależności kolonizacji drewna mogą różnić się od szaro-brązowy i szary-ochry z oliwek i miód. W każdym razie, to stonowane kolor, w przeciwieństwie do jasny cap agarics fałszywe miodu. Młody agarics miód jesień kołpaka jest pokryta lekkich wag, brzegi kapelusza lżejsze go w połowie drogi. W fałszywych miodu agarics skali na pokrywie nie jest.

W Armillaria siarki-żółty kapelusz o średnicy 6 cm, wypukły w młodym wieku, mieszkanie w dorosłym życiu. Jego kolor jest jasny żółty, czerwony w środku.

Kolor i kształt stopy.

Nogi tego miodu pieczarkowy brązowym, grube, do 2 cm średnicy, do 10 cm.W Armillaria siarkę żółty nogi żółte, brązowe u podstawy, pusta w środku. Ich średnica jest mniejsza niż 1 cm długości może być do 7 cm.

Pierścień na trzonie.

Film obejmujące płytę Młody Honey agarics jesień, z wiekiem przychodzi z kapelusza i tworzy pierścień na białawy kolor. Obecność pierścienia na trzpieniu – Główną różnicą pomiędzy jadalnych agarics miodu fałszywe. W fałszywej Honey agarics forum pierścienia na trzpieniu.

W obecnych szacunków lokalizacji (jesień). Widziany płaski kapelusz, lekkie rzadkie rekordy i białawy pierścień na trzonie, macierzystych dół lekko rozszerzany.

Miąższ koloru i rekordy.

Różne talerze i grzyby jadalne i niejadalne pulpy. W jadalnych agarics miodu fizycznie i białe, z wiekiem ciemnieją do koloru brązowo-różowe, czasem z ciemnymi plamami. W siarki-żółte płytki Armillaria i miąższu żółtym lub oliwy.

Smak i zapach krwi i płytek.

Jeśli smak miąższ surowy i miód agarics zapisów jesieni, nie wydaje się gorzkie, są Poczuj piękny grzyb smak. W Armillaria ciele siarki-żółty i talerz gorzkim smaku, mają nieprzyjemny zapach.

Share →