Farbowanie włosów. Technika i technologia barwienia włosów. Włosy ...

Farbowanie włosów. Technika i technologia barwienia włosów. Włosów po farbowaniu.

Zdjęcie Farbowanie włosów 2011-2012

Barwiących włosy nazywane stosowania specjalnej farby na włosy, aby zmienić kolor. Przyczyny innym wybarwieniu. Podstawowe – zmiana naturalnego koloru i ukrywanie siwizny.

Odkrycie różnych sposobów barwienia włosów rozszerza przestrzeń dla wyobraźni, ekspresji i eksperymentowania na swój własny sposób. Po tym wszystkim, kolor włosów znacząco wpływa na postrzeganie całej osoby, a po zmianie koloru i zmienia cały wygląd osoby.

Farbowanie włosów od dawna mocno zakorzeniona w modzie. Według ostatnich badań, 80% kobiet przyznaje, że farbowanie włosów sprawia, że ​​są bardziej pewni siebie i poprawia samoocenę.

Technologia barwienia włosów

Technika barwienia jest bardzo prosta. Wystarczy umieścić na strukturę włosów, czekać pół godziny do godziny i spłukać kompozycję. Zgadzam się, że to łatwiejsze, niż można sobie wyobrazić.

Rodzaje farbowanie włosów

Istnieją 4 główne typy obrazu, które różnią się w czasie działania. Rozważmy je:

1. ciągły (stały) kolor. Powoduje ona, co uzyskuje się przez przenikanie barwnika do kory włosa. W tej warstwie jest skoncentrowana melaninę – pigment odpowiedzialny za kolor włosów.

2. Pół-trwałe zabarwienie. Dzięki tej metodzie, efekt ten nie jest tak stabilna i utrzymuje się do jednego miesiąca. Charakteryzuje się ona mniej głębokie wnikanie barwnika w kory włosa.

3. Bezpośredni barwienia. Dzięki tej metodzie, kolor stopniowo „wyprane” po umyciu 3-6 razy. Barwniki używane do bezpośredniego malowania, nie może przedostać się do naskórka i koloru włosów tylko na zewnątrz, otaczając i pokrycie ich płatki.

4. Mucha (tymczasowe) kolor. Kiedy to barwienie barwnikiem również przenikają do naskórka i efekt utrzymuje się tylko farbowanie do pierwszego szamponu. Dla takiego barwienia za pomocą specjalnych musy i tuszu do włosów.

Naturalne środki do barwienia włosów. Farbowanie włosów henna i basmoj

Najpopularniejsze z naturalnych produktów do barwienia jest henna i Basma. Henna – a suszonych liści alkanów i Basma – suszone liście indygo.

Henna można stosować zarówno oddzielnie jak i w połączeniu z basmoj. Korzystanie tylko x i y, możemy dostać tylko czerwony kolor w różnych odcieniach. W połączeniu z basmoj uzyskać różne odcienie włosów (od jasnego brązu do czerni).

Farbowanie włosów henną bez basmoj nie ma zastosowania, ponieważ daje włosom bardzo oryginalny kolor (np zielony lub magenta).

Ważne jest również, aby pamiętać, że po farbowaniu z naturalnych farb do włosów nie tylko zmienić kolor, ale także stać się bardziej zdrowe, ponieważ te barwniki odżywiają włosy i opiekować się nimi, w przeciwieństwie do chemicznych.

Trochę o sztuce Farbowanie włosów henną i basmoj:

Aby stać się targi, trzeba wziąć henna i Basma mieszaninę 1: 2 rozcieńczyć ciepłą wodą, aż gęstej śmietany i nałożyć na włosy na około 30 minut (dłużej utrzymać, ciemniejszy odcień). Również w najlepszym dodać 1-2 łyżki kwiatów rumianku. Zapobiega czerwoną barwę.

Dla koloru czarnego, to należy wziąć henna i Basma w stosunku 1: 2 i utrzymać kompozycję na włosach przez 3-4 godzin.

Modny kolor włosów w latach 2011-2012. Zdjęcie z modnych kolorów farbowanie włosów

Modne kolory włosów w latach 2011-2012 są uważane za naturalne i blisko do naturalnego koloru. Dlatego też, nie można malować włosy, po prostu użyj toniku dać włosy niepowtarzalny kolor i połysk.

Najmodniejsze farbowanie włosów w latach 2011-2012 uznaje się za malowanie w czekoladzie, czerwonym i czarnym, a także naturalny blond.

Najważniejszą rzeczą przy wyborze koloru włosów w tym roku, należy unikać nienaturalnych kolorów. Twórczy kolor włosów w tym sezonie nie jest w modzie. Nie eksperymentuj.

A teraz kilka zdjęć z mody w tym roku po farbowaniu kolor włosów. Wybierz!

Share →