Fasola w puszkach

Fasola w puszkach

Otwarcie słoik puszkach fasoli w zimie, zawsze będziemy pamiętać lato, jego ciepło. Dlatego też, w zimne mieć więcej takich chwilach, czego potrzebujesz, aby preparaty z roślin strączkowych. I wtedy można łatwo wprowadzić te kursy letnie: Zupa z fasoli. gulasze, sałatki. Wystarczy obficie doprawić ulubionymi przyprawami i ziołami.

Nie trzeba być leniwy! Do domu czas konserwacji powinna być każda rodzina. Zwłaszcza na «Fasola w puszkach» Przepisy.

Gdy sezon zaczyna dojrzewania do fasoli – pospiesz się przygotować ciekawe przepisy kulinarne. I nie zapomnij o prostych puszkach fasoli, które jest łatwe do wymiany zakupu, i jest dużo smaczniejsze!

Zachowane fasoli jest bardzo prosta. Weź swój dotychczasowy numer fasoli. Nadaje się tak szybko, rozerwana na krzaku i wyschły, ale wcześniej namoczone w wodzie. Fasola wlewa się do przygotowanej miski (PAN); nie jest wypełniony wodą, biorąc pod uwagę przesunięcia.

Woda, ile potrzeba, aby go nieco powyżej poziomu soi (po odparowaniu wody podczas gotowania i wchłonięty ziaren).

Na każdy litr wody dodano zalane przez:

  • 40 g granulowanego cukru;
  • Sól 40 g;
  • przyprawy – goździki, pieprz czarny (ale można to zrobić bez nich);
  • 1 łyżeczka esencje octowe.

Ziarna są doprowadzono do wrzenia i gotować przez około 1,5 godziny (trzeba spróbować). Gdy ziarna będą miękkie, gotowanie zatrzymuje. Dodano octowy istotę. Może być zastąpiona przez regularne Tabela 9% octu sodu (7 TSP). Ziarna gotowe stosowane do banków (czyszczenia sody i sterylizowane) i przewrócił się.

Zbioru zawija do wystygnięcia.

Danie dostaje piękny smak, słodki i kwaśny. Jeśli dodać przyprawy, a następnie pachnące. Fasola ta jest lepiej przystosowane do zakupów Sałatka z fasoli z puszki. Podczas wytwarzania może być stosowane «Fasola w puszkach.

Przepis ze zdjęciami »,

Share →