Filet z kurczaka w sosie miodowo-musztardowym

Filet z kurczaka w sosie miodowo-musztardowym

Czas przygotowania: 20 minut

Filet z kurczaka w sosie miodowo-musztardowym – klasyczne danie z kurczaka, którego przepis jest kanoniczna w kuchni francuskiej. Doskonałe jedzenie: gotowane migiem, więc bardzo uroczysty.

Opis preparatu:

Filet z kurczaka w sosie miodowo-musztardowym – jesienią tego przepisu. I kolor to danie przypomina jesień (żółto-brązowe miód, musztarda, jabłka), a składniki sezonowe – wciąż tu w dużych ilościach stosowanych jabłka (przy okazji, jeśli lubisz jabłka, można dodać więcej niż wskazane w wykazie składników, a Następnie gotować na raz i danie główne, a ozdoba), które jesienią – bez liku. Jednak, ugotować kurczaka w sosie miodowo-musztardowym może być w dowolnym innym momencie roku, korzyści z supermarketów sprzedających wszystko trzeba przez cały rok. Przepis kurczaka w sosie miodowo-musztardowym nie mój był – to klasyczny przepis, który ma francuskie korzenie, w tym krok po kroku przepis widzisz prawo kanoniczne, wykonanie.

Jednakże, jeśli chcesz, możesz bezpiecznie eksperymentować i zmieniać te lub inne składniki – zbyt smaczne, ale jest to klasyczny danie zniknie.

Mam nadzieję, że przepis na kurczaka w sosie miodowo-musztardowym chcesz i użyteczne. Postaraj się gotować, to jest bardzo smaczne i łatwe do przygotowania danie! 😉

Składniki:

    Piersi z kurczaka — 2 szt skrobiowe — 1 łyżka. Łyżka miodu — 2 łyżki. łyżki ziarna gorczycy — 2 łyżki. łyżki (Dijon) Apple Cider — 150 mililitrów jabłkami — 2 sztuki Mąka — 2 łyżki. łyżka sól i pieprz — – Do smaku

Porcje: 4

Share →