Fioletowy koralikami klasę mistrzowską.

Fioletowy koralikami klasę mistrzowską.

Dziś mamy zamiar zrobić koraliki fioletowe .

Musimy następujące materiały:

Koraliki na fioletowo-fioletowy, niebieski, różowy, biały, każdy z tych kolorów,

koraliki zieleń liści,

Koraliki na pręcików żółtych i jasnożółtego cięcia,

0,3 mm drutu.

1. Upewnij się, koraliki tichinki.4 żółty zwijają się w pętli do centrum razy pętlę z drutu i ubierać 2-3 rzeczy z logowaniem

Pręciki, jak wiele zrobić, ile będziemy mieć fioletowe kwiaty.

2. Dodać płatki. Wytnij jego długości 45 cm, zbieramy 5 niebieskie koraliki, przekręcić o 7-10 cm pętlę od krawędzi.

Kontynuować, podobnie do pierwszego płatka.

Włożyliśmy w środku kwiat słupek i skręcania wszystkie 4 przewody razem.

To, co mamy.

Zaczynają się liści. Wytnij jego długości 45-50 sm.Nabiraem 16-18-20-22-24 zielone kulki, w zależności od wielkości naszej pętli listika.Skruchivaem jest podobna do płatka, tylko nie zaokrąglić go, jak na płatek i wydłużone.

Dokonywanie liść jak robi płatki, tylko jeden liść na osobnej provolochke.Vokrug pierwszej pętli można zrobić 3-4-5 okręgów koraliki w zależności od chęci.

Takie postępowanie pozostawia własnego uznania.

Cóż, zrobiliśmy kwiaty i liście zaczynają budować fialki.Berem florystyczny zieloną wstążką i starannie i szczelnie owinięty wszystkich sadzonek i kwiatów i liści.

Teraz zbierać liście i kwiaty w pięknym buszu i wszystkie sadzonki kwiatów Wrap poniżej taśmy do Busha, aby nie wylać do garnka podczas sadzenia.

Teraz musimy umieścić nasze kustik.Berem kubek, rozwód tynku wodą do konsystencji śmietany, wlać do pięknej doniczce, umieścić nasze kustik.Dozhidaemsya gdy zatverdeet.Dlya tynk dekoracji można użyć koraliki, kolorowe kamyki i piasek (przyklejony do lakieru akrylowego), oraz można po prostu malować tynk akrylowy kraskoy.Pozdravlyayu, tutaj i gotowy nasz krzak, zrobiłeś koraliki fioletowe z rękami!

Dziękuję za uwagę, mam nadzieję, master class będziesz ponravilsya.Esli jakieś pytania, proszę, byłbym szczęśliwy, aby odpowiedzieć.

Share →