Formularze dostarczane mleko skondensowane

Formularze dostarczane mleko skondensowane

Rogachev Dairy Plant produkuje dwa rodzaje całego mleka skondensowanego z cukru 8,5%:

– na rynek rosyjski, z nadrukiem w języku rosyjskim, z jakością odpowiednią tylko GOST R 53436-2009. Mleko skondensowane Rogachev jest bardzo popularny w Rosji, ale traci na produkcie krajowym Republiki Białorusi.

– na rynku krajowym Republiki Białorusi z etykietą w języku białoruskim, z jakości, bardzo odpowiada starej radzieckiej GOST 2903-78. Ten szczególny rodzaj Rogachevskij mleko skondensowane w Rosji jest praktycznie importowane. Jednakże, jesteśmy w stanie dostarczyć go dla Ciebie.

Typowa forma banków "Rogachev „" na rynek krajowy (są dwie wersje opakowania).

W magazynie!

Alternatywy Dziś Białoruski skrócone jakość mleka i rzeczywisty czas składowania nie istnieje.

Przegląd produktów

Artykuł "Skrócone Rogachevskaya mleka"

Podręczniki i encyklopedie twierdzą, że z puszki słodzone mleko skondensowane został stworzony przez francuskiego ciasta bezpośrednio z rzędu upadłości Napoleona Bonaparte. Konkurs odbył się w celu wymyślić i uruchomić produkcję kompaktowej, komórkowego, pożywne jedzenie nie jest zepsute przez długi czas, a sootvetsenno gotowi dostarczyć armii na długie wędrówki.

Długoterminowego przechowywania mleka skondensowanego osiąga się przez zwiększenie stężenia substancji stałych mleka i (nie zawsze) dodanie sacharozy do zwiększenia ciśnienia osmotycznego (który powoduje śmierć w sposób większość mikroorganizmów zdolnych szkody dla organizmu człowieka). Mleko puszki można również osiągnąć przez obróbkę cieplną metalu i gęstym upakowaniem hermetycznie zamknięta.

Rosja zachowała mleko po raz pierwszy zaczął produkować w pobliżu Orenburg z 1881 roku. Vtechenie po ponad stu lat, uznano za przysmak dla dzieci i dorosłych, i to było bardzo popularne. On nawet wykorzystywane podczas tworzenia krem ​​do ciast, gotowanie mleka skondensowanego bezpośrednio do banku, łaźnia wodna (nie jest to zalecane, ponieważ w trakcie tego procesu, jest podział metali ciężkich!)

Ponadto, mleko skondensowane białoruska (głównie – mleko skondensowane Rogachevskaya) jest popularnym przysmakiem, nie tylko u ludzi. Próbowałem ten produkt na stanie badaczy polarnych, niedźwiedzie polarne dostazhdayut Załogi lodołamaczy zespoły badaczy, jak również zabawiać turystów z prośbą o tej przyjemności u ludzi. Przypadek, w którym wielkim fanem społeczeństwa niedźwiedzi polarnych (w zasadzie dość niebezpieczne zwierzęta), udał się je nakarmić, ale w procesie zostały one po cenach dumpingowych na ziemi, przypadkowo wylany banki treści, ale na szczęście (nawet głupcy szczęście), nie został zaatakowany i Nie rannych, ale tylko lizał z wielką starannością (procedury, jak sądzę, w przypadku drapieżników – nie jest zbyt przyjemne).

Rola białoruskiego mleka skondensowanego zaopatrzenia armii w każdej chwili jest nie do przecenienia. Nawet Ernesto "Futsal" Guevara przepisać wyraz "Głównymi narzędziami rewolucyjne – broń, buty i skondensowane",

Żelazo Banku №7 objętość 325 ml, a masa 400 g produktu netto, powszechnie znany nawet na terytorium byłego ZSRR (głównie ze względu na legendarnego niebieskie i białe etykiety projektowania niezdarny nieznanego artysty), to główny typ konserw dla tych produktów. Głównym norma państwowa GOST mleko skondensowane, 2903-78, wyraźnie matifestiruet że prawidłowe produkcji konserw w tym kierunku powinny obejmować nie więcej niż dwóch składników: mleka i cukru. Pierwszego stycznia 2010 roku, w momencie odwołania wszystkich gości zaczęła działać nowa "GOST R 53436-2009 – "Mleko w puszkach.

Mleko i śmietana, zagęszczone cukru. Dane techniczne" – Dużo więcej "demokratyczny" do listy producentów wymogów, zezwoleń używać konserwanty i stabilizatory (z którym my, konsumenci, są jak najbardziej mile widziane). Rosyjscy producenci jak również dodać swoje produkty w oleju roślinnego (warzywa – w mleku.

Logiczne, ponieważ, panowie, brawo stoi i starając się nie pluć) sprawiają, że ich produkty blisko niejadalne. Można tylko mieć nadzieję, że stare standardy sowieckie, są jeszcze w życie na terytorium Republiki Białoruś, pozwoli nam bezpiecznie spożywać białoruskiego mleka skondensowanego.

W naszym przypadku, należy zauważyć, o przedsiębiorstwach „Mleko z” fabryki „Rogachev – jednego z największych przedsiębiorstw w Republice Białorusi, która produkuje ekologiczne produkty mleczne. W produkcji wielu rodzajów instrumentów pochodnych mleka i wyrobów cukierniczych – śmietanę, mleko skondensowane gotowane gotowy i pochodne białoruski olej. Wielu z nich otrzymało nagrody i odznaczenia państwowe. Przedsiębiorstw została uruchomiona w 1938 roku i Z prognozowanego pojemności jedenaście milionów cu puszkach mleka rocznie, i od tego czasu zyskał zasłużoną popularność byłego Związku Radzieckiego, a także za granicą (!); wiele razy brał udział w różnych konkursach i wystawach.

Obecnie firma jest w trakcie instalowania instalację do produkcji serów twardych.

Mleko skondensowane jest nadal jednym z głównych składników State Reserve. Niestety, ten produkt może po pewnym czasie (około roku) przechowywania w temperaturze pokojowej wewnątrz formy, zalecane jest, aby zwrócić szczególną uwagę na producenta produktów zakupionych, oraz doradztwo w zakresie warunków przechowywania z ekspertami.

Share →