Fryzury letnie dla długich włosów

Fryzury letnie dla długich włosów

Lato prosty kucyk albo rozpuszczone włosy włosy nie przynoszą korzyści, i nie wygląda zbyt oryginalne, ale można spróbować kilka prostych i spektakularne fryzury lato dla długich włosów.

Dokładnie suche mokre włosy i zastosować objętości sprayu, a następnie ponownie suche, podnosząc włosy u podstawy grzebienia. Weź małą część włosy trochę z dala od góry i podzielić ją na trzy obszary, a następnie zacząć warkocz warkocz „, jak wyplata skok”. W trakcie tkania ekscytujące nowe wątki aż splot wokół głowy piękny wieniec.

Porady wieniec z warkoczami i zabezpieczyć sworznie niewidoczne, a następnie posypać utrwalenia paznokci włosów. Udekoruj wieniec z kwiatami i cekinami.

Stworzyć romantyczny i kobiecy wygląd fryzury pomoże również w formie wieńca – jeśli poprzednie wieniec jest bardziej odpowiedni do codziennego noszenia, drugi wariant jest dobre dla fryzur wieczorowych i imprez towarzyskich.

Posypać mokrej luźne włosy ekspresowe klimatyzację i grzebień je, a następnie leczeniu silnego mus trzymaj. Wkręć kosmyki włosów na dużych rolek lub wywinąć z gorącymi szczypcami. Następnie wybierz blokadę powyżej świątyni i rozpocząć, jak opisano powyżej, warkocz wieniec „kłoska.” Długie grzywki. jeśli jest, zabić go na górze, tworząc piękny dźwięk.

Te pasma włosów nie były w wieniec, plecionego warkocza w pięknej trójwymiarowej, wyciągnąć pewne aspekty jej szpilki i ozdób w kształcie kwiatów. Skropić lakieru do włosów.

Innym bardzo praktyczne i zarazem eleganckie fryzury – letniego powłokę. Uczesać i kształt nich z tyłu koński ogon, ale nie zapiąć swój zespół. Następnie dokręcić ogon w tym wątku. Trzymać włosy jednej strony owinąć wokół wiązki kciukiem jednej ręki.

Włosy natomiast mocno do głowy. Teraz należy połączyć piny holownicze i końcówki włosów, aby ukryć tworzą „wspólne”. Następnie przymocować kołkami wszystkie włosy, nadając mu kształt muszli.

Share →