Fryzury wakacje z własnymi rękami

Fryzury wakacje z własnymi rękami

Dodać świąteczna fryzura nie jest tak trudne, aw wielu przypadkach można to zrobić bez pomocy profesjonalisty. Wszystko czego potrzebujesz – to trochę praktyki i przelot do wyobraźni. Jeśli masz co najmniej podstawowych umiejętności, a następnie stworzenie fryzury wieczorowej to zajmie tylko pół godziny.

Wybierając styl, nie zapomnij, że główną zasadą we włosach – to jest to, co musi dopasować się do kształtu twarzy.

Ale po pierwsze, – kilka porad:

– Lub płukania włosów dzień wakacji. Świeżo umyte włosy jest trudniejsze, aby pasowały do ​​skomplikowanej fryzury.

– Nie zapomnij o fantazyjne spinki i akcesoria do włosów. Piękne wyposażenie dać Wieczorny widok nawet najprostszej fryzury. Zaopatrzyć się wcześniej z nich.

– Nosić, ustalenie jej włosy. Dla kręcone włosy najlepiej nadaje się krem ​​lub żel, pianka i spraye zrobić kręcone włosy zbyt mocno. Na proste włosy jest również lepiej stosować żelu do włosów błyszczały i lepiej utrzymane. Możesz użyć piankę do włosów.

W końcu fryzura powinna naprawić lakier do włosów.

Ta fryzura darmo naturalny styl, bardzo łatwe do wykonania, ale dość spektakularne. Najlepiej spojrzeć na falisty lub kędzierzawy włosy, długie lub średniej długości. Nadaje się do prawie każdego typu osoby.

Górne i boczne sekcje włosy na karku bardzo bezpieczny. Użyj banana spinki lub kołków. Dolne sekcje włosy na karku zostawić wolne.

Ta fryzura – na krótkie proste włosy. Długie zamki z czoła zacheshite na boku. Pozostałe włosy zacheshite górę i do tyłu.

Zamki boczne zabezpieczenia efektowne spinki do włosów. Dla bardziej nowoczesnym stylu na tylnych końcach włosy, stosować piankę lub żel do włosów, i dać lancy klasyczny wygląd i bałagan.

Fryzura na podstawie «French Twist» najlepiej szukać średniej długości lub prostych falowane włosy. Nadaje się do wszystkich typów ludzi. Dla głośności i mocowania fryzury powinny stosować piankę do włosów.

Zbierz włosy w kucyk, nie jest ustalony. Dokręcić ogon na całej długości i zabezpieczyć szpilki. Na uroczystej wersji zwijają końce włosów i udekorować boki akcesoria do włosów. Zostaw kilka kosmyki z przodu za darmo.

Zabezpiecz włosy lakierem.

Duże wysokie belki nadają się do okrągłych, kwadratowych i owalnych twarzach. Wąskie belki twarzy rozszerzyć też.

Oferuje klasyczne fryzury – długie włosy. Czesane włosy z twarzy, a zebrane w kucyk wysoko na korony. Zabezpieczyć gumką ogon, najlepiej pasuje do Twojego koloru włosów.

Owiń ogon wokół gumy kilka razy, nie za ciągnięcie. Bezpieczne szpilkami. Gładkie włosy żel lub krem ​​do włosów i bezpieczne lakierem. Do dekoracji świątecznych szpilki wygląd włosów lub inne akcesoria do włosów.

Nie zapominaj, że to fryzura dodaje wysokość.

Inna fryzura długie włosy, gładkie lub falistą, ale w bardziej swobodnym stylu. Treski nadaje się do okrągłej twarzy, wąskie i wizualnie wydłużają go. Zwłaszcza, jeśli sztuczne włosy dość długie i znajduje się wysoko na górze.

Włosy zaczesane do tyłu w kok. Zbierz włosy w kucyk na karku i Secure Eraser najlepiej pasuje do koloru włosów. Odłóż specjalną poduszkę dla treski i włosy rozłożone na nim.

Bezpieczne szpilkami. Zostaw kilka kosmyków luźne.

Fryzura na falisty lub kędzierzawy włosy. Zastosuj piankę do włosów, aby dodać objętości i tekstury włosów. Przeczesać włosy palcami, podzielić je na oddzielne pasma, a następnie zacheshite się i zabić go z tyłu w niskim kucyk.

Inna fryzura falisty lub kędzierzawy włosy. Zacheshite włosy z twarzy, a następnie przykręcić z każdej strony i zabezpieczyć szpilki wokół głowy. Dekoracje z kwiatów lub akcesoria do włosów.

Fryzura będzie łatwiej, jeśli wcześniej nie umyć włosy na 2-3 dni.

Fryzura na średniej długości włosy falowane, proste włosy, można przejść do oszukiwać lokówki, szczypce do zwijania. Najlepiej nadaje się do twarzy wydłużonego prostokąta lub owalu. Podzielić włosy do rozstania z boku, a następnie zacheshite na bok.

Fix kilka razy szpilki. Aby dodać blasku, gładkie z boku główki szpilki, spinacze dekoracji lub inne akcesoria do włosów. Fix lakier.

Włosów dla każdego typu osoby, o dowolnej długości i teksturę włosów. Nałożyć na włosy mus włosów. Uczesać się w małej, bocznej rozstania. Palce zebrać włosy na czubku i bezpłatnym bezpiecznym zapięciem.

Proste włosy z ogona do przykręcić lokówki lub szczypce skręcania.

Share →