Galangal (root)

Galangal (root)

Galangal (root): obróbki, wykorzystania, cena, kupić

Galangal (tormentil, Dubrowce, Uzikov) – wieloletnie zioło ze stojącymi rozgałęzionych łodygach i grube poziome kłącze.

Galangal (root): leczenie i aplikacji. Korzeń galangal zaleca się wielu chorób zapalnych przewodu pokarmowego (jelita, zapalenie jelit, dyspepsji); w leczeniu biegunki czerwonki i biegunki postaci gruźlicy; żołądka i jelit z krwawieniem, z ciężkim miesiączki, krwawienia z macicy związane z chorobami zapalnymi żeńskich narządów płciowych.

Również użyć wewnątrz na ahilii żołądka, zapalenie błony śluzowej żołądka, wrzód żołądka, choroby wątroby, żółtaczka różnego pochodzenia, reumatyzm i podagrę.

Zewnętrznie stosowany w leczeniu krwawienia rany, rany i siniaki, oparzenia, różne wysypki, płacz egzemy, hemoroidy, zapalenie pochwy i zapalenie sromu i pochwy inne pochodzenie oraz w leczeniu tej erozji szyjki macicy, a także do płukania jamy ustnej i gardła owrzodzenia, zapalenie jamy ustnej, zapalenia dziąseł i ból gardła ,

Nalewka z galangalem. Weź 100 gramów. galangal (korzeń), zalać 500 ml wódki, twierdzą, 7 dni i wziąć 1 łyżka 2 razy dziennie.

Nalewka normalizuje nie tylko przewód pokarmowy, ale także zwiększa apetyt i siły (pamiętać, że zdolność korzeń galangal przywrócenie legendy męskości).

Waga: 100 g

Cena: 20 USD.

Miejsce zbiórki: wszystkie produkty są gromadzone w ekologicznie czystych regionach ukraińskich Karpat

Rodzaj Opakowania: Plastic Bag

OSTRZEŻENIE: The Gathering 2014.

Instrukcja w języku ukraińskim

Dostawa: Kijów, Charków, Donieck, Lwów, Odessa, Ługańsk i innych miastach Ukrainy (Ukrpochta, New Mail, W-Time, itp)

Share →