Garden Design

Garden Design

Ten projekt witryny ogrodzie  – wynikiem jego żmudnej i drobiazgowej pracy, gdzie wykorzystał wiele nowych i oryginalnych rozwiązań dla krajobrazu, które można zrobić własnymi rękami.

1. Nożyce

Screen bluszcz (Hedera helix Baltica), wsparcie, które było zwykle siatka kompensat tworzy oddzielną część i patio ukrywa przed wzrokiem ciekawskich. Ogrodzenia takie mogą być stosowane zamiast muru jako element dekoracyjny i optycznej powierzchni rozdziału.

2. siła wyobraźni

Mały ogród lepiej jest podzielone na kilka części. Jeśli strona jest otwarta, to nie jest wygodne. Ale gdy jest podzielony na strefy, a nie widać dokładnie granice, ogród wydaje się większy niż jest w rzeczywistości.

Świetne, jeśli jeden z narożników nie jest miejsce na stole w ogrodzie.

3. Zaćmienie

Gęste liści klonu rośnie w obszarze prawie nie przepuszczają światło. To miejsce jest najlepsze naturalne płytki kamienne, niż postawić na zielonym trawniku. U podstawy drzewa można sadzić rośliny cień na uszkodzenia.

Gospodarze i drzewa hortensja powinny być dobre do tego celu.

4. kolor i kształt

Kwiaty stworzyć nastrój, ale, niestety, szybko zanikać. I przy tak małym obszarze ciągłych wysięgu kwitnienia, gdzie farba zmienia siebie jest bardzo trudne. Odpowiednie rośliny z liśćmi. Dekoracyjne rzeźbione

Twierdzą oni, piękny ogród, w którym wiele kolorów dłuższy.

5. plama

A kilka roślin doniczkowych natychmiast ożywić i ozdobić małą działce. Wybierz odmian o jaskrawych barwach kwiatostany, takie jak pelargonie, hibiskusa, wilczomlecz, begonie, i tak dalej. Miejsce im bliżej miejscowości, obok mebli na zewnątrz lub w przód.

Share →