Garnki i figury ogrodowe - dekoracja i komfort ogrodzie

Garnki i figury ogrodowe – dekoracja i komfort ogrodzie

Kupować

Zakres figury ogrodowe

Rzeźby ogrodowe pozwalają pominąć fabułę, sprawiają, że różni się od innych. Było to możliwe dzięki bogaty asortyment tego rodzaju produktów z pamiątkami prezentowanych na naszej stronie. W rzeźby przedstawiają:

  • krasnoludy bajki;
  • zwierzęta, ptaki i ryby;
  • Anioły
  • grzyby i rośliny.

Zasadniczo ogród donice do kwiatów i rzeźb z gipsu i ceramiki, jak trwałe, odporne na warunki atmosferyczne materiałów przyjaznych dla środowiska. Praca z gipsu i ceramiki — nieograniczone możliwości twórcze, wykonalności rzeźby śmiałych pomysłów twórczych. Jednakże postęp nie stoi w miejscu, a ostatnio na gruntach prywatnych Rosjanie są coraz znaleziono figury ogrodowe z Polyresin — sztucznego kamienia wykonana z żywicy akrylowej. Umożliwia to tworzenie monolitycznego kawałki materiału, bez pustych przestrzeni i szczelin łatwo barwione na dowolny kolor. Ponadto Polistoun bardzo odporne na wilgoć, nie boi się nagłe zmiany temperatury.

Dlatego figury ogrodowe wykonane z tego materiału, będzie trwać przez wiele lat i nie tracąc ich wygląd.

Dziś dane sklepy ogrodnicze oferują ogromną gamę produktów na każdy gust i budżet. Ale naprawdę wysokiej jakości mogą być uznane tylko niewielka część. Co do zasady, wysokiej jakości różnych kształtach, wykonanych z ceramiki, gipsu i Polyresin, ale nie ma przypadku wyjątek od kłopotów. Zdarza się, że figury ogrodowe wykonane z gipsu z zaburzeniami technologii produkcji.

W rezultacie, produkty te są niszczone nawet nieznaczne uderzenie, a czasami siebie.

Zakup figury ogrodowe w naszym sklepie on-line, masz gwarancję, aby otrzymać produkt wysokiej jakości, który uzupełnia swoją stronę i będzie miłe dla oka przez wiele lat. Wybierz postać do smaku i stworzyć na swojej stronie mini-zoo, las z przystojny podosinovkami lub Swan Lake.

Skontaktuj się z menedżerem:

+7 (495) 765-68-98 lub +7 (985) 9-66-33-99

Share →