Gatunki i rasy psów

Gatunki i rasy psów

Te psy są bardzo rzadkie, a rząd wielkości droższe niż zwykłe psy – jeśli chcesz kupić prawdziwy pies myśliwski, będzie trzeba zapłacić dużą sumę. Jest to spowodowane faktem, że beagles mieć szereg właściwości, które są wymagane do polowania:

Lepkość – jak długo pies może ścigać grę;

szkolny – umiejętność psa do pracy w stadzie;

pozivistost – umiejętność psa w odpowiedzi na wezwanie przyjmującego;

dzięki uprzejmości – posłuszeństwo swemu panu.

Wszystkie psy mają te cechy, niezależnie od kraju zamieszkania i rodzaju. Następujące rodzaje psów:

Ryaba Rosyjski Hound – dorasta do 50 cm, bardziej ciche niż anglo-rosyjskie, ale bardzo odważne i agresywne wobec dzikich zwierząt. Mocne i ciężkie psy są różne „kwadrat” kształt i oryginalny kolor – biały z czarno-tan tan kolor. Ten kolor jest łatwo na polowanie – nie została połączona z czerwoną bestię.

Stary rosyjski Hound – duży pies, który osiąga 68 cm w kłębie, hardy i dość skromny pies, ale umyślne i niegrzeczne zachowanie. Posiada gęstą i proste włosy: na głowie, nogi i uszy – krótki na szyi i tułowia – wydłużony. Płaszcz kolor – czerwony, słomy, stały lub oznaczenia.

Kostroma pies – 60 cm w kłębie, lepki, innym stylu i subtelnej głębokim głosem.

Angielsko-rosyjski pies – zstąpił z przekraczania Fox Hounds i rosyjskie psy. Najczęstszym typem.

Harlequins – pies jasnoszary garnitur i czarne plamy. Te psy są bardzo lekkomyślny, trochę zły i mają głośne szczekanie i skacząc.

Estoński Hound – niski wzrost, w porównaniu z innymi gatunkami. Jest bardziej powszechne w czarno-białym kolorze z opalenizną, co najmniej – brązowy, żółty. Te ze zbiornikiem może być wyświetlany na polowanie przed lat.

Charakteryzuje mocne i grube nogi.

Beagle – małe psy (do 40 cm), pochodzenia angielskiego, czarno-biały kolor z oznaczeniami. Zostały specjalnie hodowane do polowania na króliki. Biorą również do pracy na szlaku krwi.

Beagle rasy recytować około 80, ale wszystkie one pochodzą ze skrzyżowania długo. Rodzaje psów, które są wymienione powyżej – podstawowe, niezbędne do tworzenia nowych ras, jak również do zachowania plemiennych zamówienia.

Share →