Gazowe, kuchenki elektryczne i połączone

Gazowe, kuchenki elektryczne i połączone

Kuchenka gazowa z piekarnikiem elektrycznym

Kuchenki są w różne typy, rozmiary i zakresy cenowe. Najtańsze zazwyczaj kuchenki gazowe z piekarnikiem gazowym i najdroższych kuchenka elektryczna z płytą ceramiczną, metalu i piekarnikiem elektrycznym. Kuchenka gazowa z piekarnikiem elektrycznym jest rozwiązaniem pośrednim, który łączy w sobie wszystkie zalety kuchenki gazowe i mikrofalowe powszechnej godności.

Przed zakupem nowego pieca, upewnij się, że masz źródło ciepła, to jest jasne, że na kuchence gazowej potrzebuje gazu, ale nie każdy wie, że piece elektryczne lub elektryczne kuchenka gazowa kuchenka wymaga specjalnego gniazda wysokiej mocy.

Kuchenka gazowa z piekarnikiem elektrycznym jest zwykle wyposażony w standardowych palników gazowych. Jednakże, niektórzy producenci wytwarzają uniwersalną płytę, w obecności obu palnikach gazowych i elektrycznych. Jeśli zastosujemy taką płytę, jako całość, jest to wyraźnie więcej zalet niż wad, bo płyta ma wszystkie zalety kuchenek gazowych: gospodarki – gaz jest o wiele tańszy prąd, przynajmniej w tej chwili, a wszystkie koszty zostały zredukowane do miesięcznego otrzymania płatności; szybki zapłon – palnik gazowy tam światła i od razu można gotować, podczas gdy palniki elektryczne potrzebują czasu na ogrzewanie; Prosta instalacja – jeśli dom ma gazu, piec jest podłączony tylko do niego (jeśli płyta jest całkowicie gazowa bez Piekarniki elektryczne).

Mosiądz szafki elektrycznej na piecu gazowym jest wielofunkcyjnym urządzeniem. Faktem jest, że wszystkie nowoczesne płyty są wyposażone w dodatkowe urządzenia ułatwiających gotowanie: grill, rożna, żaluzji itp Z tego powodu, nie wychodząc z domu, można gotować dania, takie jak grill lub grillowanym kurczakiem.

Kuchenka gazowa z piekarnikiem elektrycznym trybie pracy piekarnika.

1. Rozmrażanie żywności w piecu, gdy ogrzewanie z forum, ale wentylator działa.

2. szybkie rozmrażanie w piecu, gdy wentylator i grzejnik. W tym trybie można nie tylko rozmrozić żywność, ale także suche owoce, warzywa, grzyby, jagody, itp

3. Tryb gotowania zwykle. Tryb ten jest odpowiedni do wytwarzania wielu potraw w piecu, takich jak ciasta lub pizzy. Są dwie grzałki bez wentylatora.

4. Tryb przyspieszenie przygotowań. Działa dwa grzałkę i wentylator. Ten tryb gotować zapiekanki, ciasta, pieczenie itp

5. raznourovnego tryb gotowania. Gdy powiat fanem i grzałka osiągnie jednolitego i szybkiego napełniania ciepło piekarnika.

6. Ogrzewanie w naczyniu do pieczenia. Top grzałka działa tylko.

7. Grill. Ciepło jest wyłącznie dla nadchodzących produktów zapewnia efekt ulicy grill. W tym trybie można nie tylko gotować rybę lub mięso, ale także do zapiekanki, kanapki i warzywa.

Kuchenka gazowa z piekarnikiem elektrycznym ma swoje wady. Przede wszystkim to kosztuje do pracy, więc kombinacja kosztów kosztów energii elektrycznej i gazu są zwykle wyższe niż w przypadku tylko gazu, choć w porównaniu z całkowicie elektrycznych pieców będzie pewne oszczędności. Drugą wadą – konieczność jednoczesnego podłączenia do gazu i energii elektrycznej, jest skomplikowane i kosztowne instalacji.

Share →