Gdy dojrzałe poziomki

Gdy dojrzałe poziomki

Gdy truskawki w ogrodzie, ale ogród i las – problem jest na tyle ważne dla ogrodników i dla zwykłych konsumentów, którzy chcą cieszyć się pierwszy smaczne i przydatne jagodowych. Dlatego tematem postanowiliśmy poświęcić osobny artykuł, który można znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania.

Gdy dojrzałe poziomki i jak zbierać?

Więc, po pierwsze mówimy o przypadku dojrzałych dzikiej truskawki, w zależności od czasu jego lądowania. Oczywiście, teraz skupimy się na kiedy zdecydujesz się rozwijać truskawek w ich domku letniskowym. Nawiasem mówiąc, w ostatnich latach wielu ogrodników zrobić. Wcześniejsze truskawki uważane za trudne w pielęgnacji jagody, ale teraz hodowcy przyniósł odpornych odmian specjalne, które zachowują się doskonale w każdych warunkach klimatycznych, pozwalają uzyskać obfite żniwo. Tak więc, jeśli do uprawy truskawek użyć metody dodatkowego oświetlenia, jest możliwe, aby zasiać ziarno w okresie styczeń-marzec. Jeśli nie używać sztucznego oświetlenia, a następnie wylądowaniu lepiej poczekać do kwietnia, kiedy koniec zamrożenia, ponieważ brak światła niekorzystnie wpływa na stan truskawek i rośliny mogą być słabe, złe owoce.

Oczywiście, w czasie dojrzewania owoców będzie inna. Zasadniczo, aby dowiedzieć się, gdy dojrzałe poziomki, po prostu odliczyć 4-5 miesięcy po posadzeniu.

Można również siać truskawek latem i zebrać je w przyszłym roku. Tak długo, ale w tym przypadku korzenie roślin mieć doskonałą wydajnością i dobre wyniki.

W centralnych truskawek Rosji pojawi się w połowie czerwca, a od południowych krajach przywiezione nieco wcześniej – na początku lata. Chociaż, oczywiście, zawsze chcesz spróbować to lokalne jagody.

Najbardziej dojrzały łąki i poziomki, a dopiero potem można zbierać truskawki w kraju. Ale, oczywiście, nadal zależy od rodzaju i jagód. Ponadto, wpływ na procesy dojrzewania czynników zewnętrznych (intensywność słońca, obecności / braku deszczu, itp).

Jak zbierać truskawki?

Więc, wiesz, gdy dojrzałe poziomki. Teraz trzeba go zebrać. Dla tych celów, idealne szeroka i niska zdolność do jagód nie są kompresowane o siebie, bo truskawki – słodkie jagody i łatwo zgniotu.

Nadaje się również do tego celu plastikowych pojemnikach.

Mamy nadzieję, że teraz zbierania truskawek na czas i zrobić to dobrze!

Share →