Gdy tam i gdzie szukać grzybów.

Gdy tam i gdzie szukać grzybów.

Jesienne lokalizacji szacunki lub odnosi się do jadalnego pieczarkowy. Ten ciekawy grzyb może być tak saprofit materia organiczna dostaje od martwych organizmów i pasożytów często osadza się na korzeniach i na bazie żywych drzew, powodując ich skrzywdzić.

Opis

Składa się z owocnika i grzybni podziemnych korzeni. Grzybnia ma formę długich grubych strun przez ich szacunków od lokalizacji kanałów i osiedla. Ponadto, jest to ciekawa nieruchomości: w kora i korzenie warstwy humusu utlenia miodu Agaric grzybni niż nici grzybni blask.

Kapelusz młodych grzyby kulisty kształt, a następnie staje się wypukły wzrostu i wieku jest prawie płaska z guzka w środku. Brzegi kapelusza w młodych zapakowane w środku, to później skorygować. Na powierzchni płatków jest mniejsza cienkie brązowe.

Średnica kapelusza może wynosić od 1 do 8 cm. Brązowy Ubarwienie lub żółto-brązowy. Płyta biały lub brązowy, młodych agarics miodu są zamknięte plenochkoy później wzrostu grzybów jest rozdarty, tworząc pierścień na trzonie.

Stopa jest zwykle krótki, ale może osiągnąć 10-12 cm, cylindryczny kształt, cienkie, trwałe i gęste, znajduje się biały pierścień z filmu. Dekoracje na bazie brązu, blisko cap białawy.

Miąższ grzyba białego i żółtego koloru, smak nie jest gorzki i nie zwalnia sok, ładnie pachną.

W miąższu łodygi i włókna gorzej niż kapelusz.

Rozwój

Ukazuje się w całej strefie lasów w Rosji. Rosną one na pniakach, korzenie, łodygi i mają do drzew iglastych i liściastych. Najczęściej pojawiają się na miód olchy, brzozy i osiki. Czas wystąpienia sierpnia.

Najwięcej (warstwy) rośnie po ich jesiennych mgieł, ale nadal rosnąć aż do października.

Kolekcja

Nie trudne, ponieważ rosną duże rodziny, czasami w jednym miejscu udaje się po prostu wyciąć mały kosz. Ale dla nich niekorzystne dużo lat, aby przejść przez las przed wpisany koszu.

Podczas zbierania muszą uważać i pamiętać, że oprócz nich są też fałszywe agarics miód.

Fałsz miód pieczarkowy grzyby są trujące, więc przypadkowo znalazł się w koszyku musi być w stanie ich odróżnić

Odróżnienie go od grzyby jadalne

  1.  Miód pieczarkowy jesień rośnie tylko na drewnie, a fałsz na ziemi. Aby dowiedzieć się, można wykopać humus i zobaczyć, gdzie grzybni na drewno lub ziemi.
  2.  W fałszywej kapelusza grzyba jest jasny kolor czerwony lub zielono-szary, talerze i zielono-szary.
  3.  Fałsz nie mają łuski na czapce i pierścienia na trzpieniu.

Grzyby są dobre, gotowane i smażone, ale najlepsze jest to zostaną one wydane w postaci marynowanych.

Aby zapisać zimy są mrożone, suszone, marynowane, a czasem sól.

Marynowanie

Nadaje się do marynowania młodych silne miód. Zebrane grzyby trzeba uporządkować, wyciąć nogi, a potem tuż przed gotowaniem płukania. Grzyby przygotowane zważyć i obliczyć wymaganą ilość przypraw: 1 kg. grzyby wziąć udział 1/2 szklanki wody, kwas cytrynowy na czubku noża, 1 łyżka soli.

Zostały one następnie zanurza się na patelni, wlać wodę, dodać powyższe składniki i umieścić na ogniu.

Podczas gotowania, mieszać miodu musi być usunięty i piany. Gotowanie z momentu zagotowania powinno być około 15 minut. Gotowość można określić za pomocą następujących funkcji: grzyby opadają na dno i lżejsze solance.

Gdy gotują, je z patelni i rozprowadzić na sicie. Po odsączeniu wody, są zagięte w czystych, sterylizowanych słojach pożądana trwało około 3/4 objętości. Następnie wlać przygotowaną marynatą.

Marynatę wytworzyć w następujący sposób: 1 litr. wody pitnej pochodzi 1.5st. sól koszerna, 1 łyżka. łyżka cukru, 1 łyżeczka octu 80%, 5 groszek czarny pieprz, 3 szt. lavrushki, goździki i cynamon.

Po 12-15min. gotować marynata jest gotowy.

Gotowy produkt nie może być sterylizowany, jak to zrobić można znaleźć tutaj.

Share →